Резултати од барањето

 1. vojdan_mk

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Zdravo da ve zamolam za nesto dali nekoj moze da mi dade podatok za toa deka mancester united e prosecno najposeten klub za 08\09 sezona se imam sretnato so toj podatom a nikade ne mozam da go najdam itno mi treba fala odnapred GLORY GLORY MAN UNITED
 2. vojdan_mk

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  najskolski izvedeni penali bea na runi u nani takvi penali ne se fakaat
 3. vojdan_mk

  Пазарете се тука!

  Nokia E51 Odlicno socuvana, 11 saati zborena , koristena samo 2 meseci.So nokiata ja davam i memoriskata karticka od 2gb.Telefonot go prodavam poradi toa sto mi trebaat pari itno. Kontakt:Vojdan 071209736 vojdan_93@hotmail.com
 4. vojdan_mk

  Кајгана миленичиња

  www.milenici.com.mk tuka ke si najdes sve za sarplaninecot :D
 5. vojdan_mk

  Кучиња (грижа, општи дискусии)

  Sharplaninec, the Macedonian Shepherd Dog aka Chien de berger Yougoslave de Charplanina Klasifikacija po FCI: grupa2, sekcija Pinceri i snauceri, molosi i svajcarski pastirski psi 2. Molosi 2.2. tip planinsko kuche bez raboten ispit. Standard br. 41 Opsht izgled: kompaktna gradba, silen...
 6. vojdan_mk

  Последен поздрав до нашите стари пријатели

  Имав порано Германски Боксер и многу го сакав, али многу беше бесен и моите неможеа да го трпат веќе, и додека бев ја во школо они го однесле во село кај некои пријатели таму да седи. Кога се вратив од школо таткоми ми кажа дека го однесле у село и 3 дена го молев да го врати и на крај се...
 7. vojdan_mk

  Кучиња (грижа, општи дискусии)

  Ако може некој да напише некоја литература за Златен Лабрадор:toe:
 8. vojdan_mk

  Која раса на кучиња ви е омилена?

  Кога мислиш да го париш??
 9. vojdan_mk

  Браќа се скршиле од ќотек за компјутер

  И кај мене ова беше проблем до пред 1 година , али сеа иаме два компјутер и се е ОК:smir:
 10. vojdan_mk

  Какви патики носите?

  Lacoste...
 11. vojdan_mk

  Кајгана миленичиња

  Мојот Лабрадор се вика Лир...
 12. vojdan_mk

  Која раса на кучиња ви е омилена?

  Go imas pusteno da gnuri??
 13. vojdan_mk

  Која раса на кучиња ви е омилена?

  Златен Лабрадор и ништо друго...
 14. vojdan_mk

  Кајгана миленичиња

  Кучето ми се вика Лир :vozbud: Груевски тешко дека ке го изговори хахахаха
 15. vojdan_mk

  Дресура

  Istiot problem i kaj mene druze ... 45 dena labradorce zlatno i grize nose i race:D ali ne se sekiraj so tek na vreme ke se smiri ...:D pozdrav
 16. vojdan_mk

  Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

  Clen7 sto e so pesnive te molam kazi mi???!!!!
 17. vojdan_mk

  Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

  Neka eci makedonsko so GOKO NAJBOLJE E
 18. vojdan_mk

  Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

  Elitni odred - I ja te cekam pustaj gookooo
 19. vojdan_mk

  Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

  edna pesna za makso ... ZASTO ME U OBRAZ LJUBIS od tanja savic
На врв Bottom