Резултати од барањето

 1. Макед0нер

  Повторно Нагорно Карабах ?

  Председник Азербејџана Илхам Алијев оптужио је Француску за припрему новог рата на Јужном Кавказу! Француска спроводи милитаристичку политику, наоружавајући Јерменију, подстичући реваншистичке снаге у Јерменији, припремајући терен за покретање нових ратова у нашем региону", наводи се у...
 2. Макед0нер

  Случувањата во Африка!

  Shooting can be heard near the presidential headquarters in Guinea's capital - Reuters 1699090327 Ако и овие се ослободат уште кој афрички земји остануват под капа на Франција? :D
 3. Макед0нер

  Политички случувања во Израел

  ABC News reports Israel has received the green light to invade the Gaza Strip
 4. Макед0нер

  Пресвртница за Украина

  Соблјудајте спокојствие, берегите себја ! Успокојте близких! Наша сила в Единстве! Слава Русскому Оружију! Слава Великој и Недилимој России! @wagner_group_pmc Keep calm, take care of yourself! Relax loved ones! Our strength is in Unity! Glory to Russian Weapons! Glory to the Great and...
 5. Макед0нер

  Граѓанска Војна во Русија?

  Абе како колоната на Пригожин ќе се прошета до Москва без да има реакција од авијацијата тука нешто не ми штима доаѓа Пригожин во Москва ја завзема Путин бега :D:D:D
 6. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  | : bid for Man United Sheikh Jassim has submitted his final bid to buy Manchester United waiting on Glazers decision ◉ The proposal is just over £5bn with a pledge to remove all debt and make considerable investment into club’s infrastructur. ◉ In addition to figure to buy the Club...
 7. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако дојде до пенали незнам дали имаме добри пеналџии Бруно изваден ..
 8. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Лее Мегваер изгубен во свемирот оној Хурадо од младите подобро би изиграл од трупов :D:D
 9. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Сабитцер се повредил на тренинг пред почеток на натпреварот o_O:unsure:
 10. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Пелистри гризе по теренот се надевам ке добива повеќе шанси за докажување
 11. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  да ти ебам себичњакот Антони пуу :facepalm::facepalm:
 12. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  кога е ждрепката за следен противник?
 13. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  ама си го закопа :pos::pos:
 14. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Weghorst колку се труди свака част штета што нема погодок Dalot некако најслаб супер резултат на полувреме идемоо. :uzi: :uzi:
 15. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  The day D :uzi::vozbud::vozbud::vozbud:
 16. Макед0нер

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Фред незнае кај тера да му ебам матер неможе со топка да се спое све што допре усра ..
 17. Макед0нер

  СП 2022 Катар - генерална дискусија

  едно ќе кажам да и го врештам на жена му на Емилиано Мартинез толку славете си титула Меси фанови да ми ебам гадот и се по список :ајнапиво::ајнапиво::ајнапиво:
 18. Макед0нер

  СП 2022 Катар - генерална дискусија

  брат си го ладиме со неговите днопертизи уште да ја ишутират Аргентина и полно срце :D :D:D
 19. Макед0нер

  СП 2022 Катар - генерална дискусија

  :pos: :pos::pos::pos:
На врв Bottom