Резултати од барањето

 1. Fiend

  Денов звучи како...

 2. Fiend

  Фан клуб - РК Вардар

  Столе "EJ" Стоилов :pos:
 3. Fiend

  Фан клуб - РК Вардар

  Калараш ХАХАХАХАХАХ КРАЛ :pos: боли ме курац
 4. Fiend

  Фан клуб - РК Вардар

  ахахаха се пофалија чартер лет овозможија, каков блам, уаааааа..мамата ваша политичка мрш ни пренос немаше!
 5. Fiend

  Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

  Ја би со Дуа Липа секој ден во секое време
 6. Fiend

  Фан клуб - РК Вардар

  Паднааа пик сегед! АЈДЕ АЈДЕ АЈДЕ ВАРДАРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
 7. Fiend

  Сакам да знам!

  Дали вторник е работен ден, поточно дали факултетите ќе работат?
 8. Fiend

  Пазарете се тука!

  Не знам дали прашањето е соодветно за тука, но да си прашам. Дали постојат курсеви за сервисирање на телефони, и ако да, препорака да ми дадете.
 9. Fiend

  Кучиња (грижа, општи дискусии)

  Може некој во ПП да ми прати линк каде што се продаваат чистокрвни лабрадор ретривери?
 10. Fiend

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Точно еден месец без тебе, направив се во моја моќ да се вратиме заедно, неќеше...ќе те почекам оти ми значиш, само да не биде предоцна!
 11. Fiend

  Продавам, купувам, менувам...

  Продавам десктоп GPU gtx 1060 3gb CPU i5 7600 ram 2x4gb 2400 mhz hyperx black mobo h110m 1 TB HDD PSU sharkoon 80+ silver 500W Monitor benq xl2411z 144 hz 1ms Headphones hyperx cloud core
 12. Fiend

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Недостасуваш. 6 години заедно од кои 5 заедно живеевме...ме остави пред да ти предложам брак, боли...ќе ми биде подобро, ќе најдам некоја што добрите работи ќе и бидат пред лошите...се надевам.
 13. Fiend

  Лабрадор Ретривер

 14. Fiend

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  Некој за пп од проблемот пред десетина дена? Ако е во можност и би се јавил. Ми треба искусен лик за совет. @MAJA 345
 15. Fiend

  Лабрадор Ретривер

  Некој кој што се разбира повеќе од лабрадори да му пратам слика за информација дали кученцето е purelab или е mix? Има 2 месеци.
 16. Fiend

  DotA 2

  Сака некој акрана на јурнеро за 1000 денари?
 17. Fiend

  Гејминг ПЦ, препорака?

  Епа да затоа пишав мислам не бев сигурен, 2400mhz inaku
 18. Fiend

  Гејминг ПЦ, препорака?

  Јас продавам гејмерски компјутер купен пред година и 3 месеци. Секој дел си е со гаранција, освен оние кои имаа само 1 година. Користен за cs:go i dota2, поретко fortnite. GPU GTX 1060 3gb CPU i5 7600 mobo h110m Ram 2x4gb hyperx black ddr 5 (Mislam) HDD 1 TB PSU sharkoon 80+ silver 500W Mouse...
 19. Fiend

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  Не заборавив ништо, бев на психијатар за да се смирам јас, да ми дади совет како да реагирам, покрај толкав излив на емоции и плачење едноставно не сум истиот јас овие денови.
 20. Fiend

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  Побарав веднаш, почнав со психотерапија, се надевам ќе се средам и јас и мојата врска, за првото сум сигурен за второто сеуште не...
На врв Bottom