Резултати од барањето

 1. Д

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Ako moze edna lista m3u za licna upotreba bi bil mnogu blagodaren
 2. Д

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Ako moze edna lista m3u za licna upotreba bi bil mnogu blagodaren
 3. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Здраво конечно завршено! Происход 07.06.2018 Интервју во Софија 19.12.2018 Образувана преписка 19.12.2018 Задолжително 20.12.2018 Финален 09.03.2020 Положително 07.01.2021 Указ 12.04.2021 Указ подинат Битола: 11.06.2021 Адреса и ЕГН подигнати Софија: 22.10.2021 Сликање пасош и лична карта...
 4. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Дали некој има информација кои се условите за влез во Бугарија? Дали има некои рестрикции, што е потребно ПЦР тест, Вакцини и слично? Податоци што ги видов он-лине се прикачени.
 5. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Ти пратив порака со податоци.
 6. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Здраво друштво! Прашање: Колку време треба за да стигне указ подигнат од Битола во општина Седец? Поздрав,
 7. Д

  Neotel интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Еве после година користиње 0 проблеми. Чисто упдате на постот.
 8. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Исто ме интересира?
 9. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Bev, nemashe guzva zavrshiv rabota na brzina.
 10. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  @miskolo aj dodaj me na spisoko zemah go ukazo denska od Bitola
 11. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Ej nekoj u skoro vreme da e odil u Bitola da podiga drzavjanstvo? Isprateno e pred 2 meseci ne moam da najdam vreme da odam da go zeam, kakva e situacijata?
 12. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Така да промашил сум за 6 дена со мојта калкулација. Со среќа на сите.
 13. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Kaj mene nema, chekam od 22ri sum na polozitelno.
 14. Д

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  @Purfect, @anarchymkd95 Moze li da kazete koga i kade bevte na intervju?
На врв Bottom