Резултати од барањето

 1. влатко

  Ебола во Македонија?

  Hotelov sega slobodno moze da si stavi kluc na vrata. Osven ako ne smeni ime i lokacija.
 2. влатко

  Gоogle Nexus 5

  Живеам во Латвија и од таму го земав, 420 евра.
 3. влатко

  Gоogle Nexus 5

  Го купив телефоноф пред 5 дена до сега немам зборови ептен сум задоволен. Кој и да се мисли нема да згреши затоа што овој телефон едноставно е супер брз и нема никаков лаг при уклучување/исклучување на други апликации.... Читав на интерне дека многу се жалат од батеријата али што знам мее без...
 4. влатко

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  Овој тренер нема авторитет, на крај на тајм аут Чековски повтараше се што кажа тренерот во смисла дека тропа глупости....
 5. влатко

  Литванија - Maкедонија | 05.09, четврток 21 часот |

  http://sportas.delfi.lt/eurobasket/g-krapikas-zaidejus-spazmavo-taip-tarsi-du-menesius-jie-butu-nieko-neveike.d?id=62244181 Според оваа вест, Литванците во одбраната највеќе ќе се фокусираат од нападите на МкКејлеб и браќата Стојановски.
 6. влатко

  Верувате ли во Господ? Дали постои?

  Епа значи докториве се сатаната, а што правиме со тие доктори што се протестанти, или на крај краева Христијани?Поентата ми беше дека молитвата, парите за операција, тие верници што дале пари се си оди заедно и одвојување на било кој дел би резултирало со сосема поинаков исход.
 7. влатко

  Верувате ли во Господ? Дали постои?

  А ако не верувале во Господ тие што му обезбедиле пари за операција, тогаш парите немале да го спасат, зошто нели од кај пари? :)
 8. влатко

  Коктели и разни домашно подготвени пијалоци

  HoT IcE Пробај коктелов направи го со Бакарди, ти гарантирам дека вкусот ќе биде уште подобар.
 9. влатко

  Кошаркарска репрезентација на Македонија

  Не.. http://dnevnik.com.mk/default.asp?ItemID=3A8FCCEEAAC7754A940574EF1939FD33
 10. влатко

  Кошаркарска репрезентација на Македонија

  Ова е резил, не ми се гледа повеќе..
 11. влатко

  McDonald's и случувањата со McDonald's во Македонија

  А ако мајка ти, татко ти, брат-сестра, братучед или некој близок беше вработен таму?
 12. влатко

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Публикава 99% Македонци
 13. влатко

  AMC фатени на дело ! BIG FAIL !

  Да ми умре све најмило ако лажам. Не се*и, цд плејерот сеуште си работи перфектно после толку користење само некој претходно го користел и тоа е факт.
 14. влатко

  AMC фатени на дело ! BIG FAIL !

  Пред едно 6-7 години зимам cd player од амц, го ставам на компјутер го отварам и гледам турбо фолк цд внатре....:pos:само Господ знае колку бил користен цд плејерот што го купив..
 15. влатко

  Фан клуб - РК Вардар

  Честито титула и директно учество во лигата на шампионите! Заслужено и секоја чест....само тренерот на Вардар мора да оди некаде да го научат како се реагира во такви ситуации како вечерва затоа што со такво идиотстко однесување во лигата на шампионите ќе го јаде клубот повеќе него самиот тренер.
 16. влатко

  Дали некогаш сте биле ограбени?

  Автомобил, велосипед, ауспух од мотор, телефон. Толку сега за сега
 17. влатко

  Мачки (општи дискусии)

  Имам мачор 9 месеци е стар, и не знам како да се справам со мирисот од го*ната. Немам тераса и сере кај мене во соба (имам песок и тоа пластичното каде што се става песокот), арно ама мирисов неможам да го поднесам. Дури и да го отстанам гомцето веднаш, останува мирисот барем некои 15-тина...
 18. влатко

  Сендвичара "Седмица"

  Јас живеам во Литванија и мојот цимер со кого се знам многу добро веќе 4 години работште во МекДоналдс во Литванија и Холандија ми рече дека хигиената била на највисоко ниво. И сеа? A да одговорам во врска со темата да не бидам офтопик...седвичарницата е затворена поради констатирани...
 19. влатко

  Скопје 2014 (Генерална дискусија)

  Па тогаш е започната изградбата!!!!! :eek:
На врв Bottom