Резултати од барањето

 1. LadyD

  Сонови, раскажете што сонувавте

  лелееее сега станав. И го сонував кој ако не друг.... Чак Норис! и не не се мајтапам, цела ноќ одев по него и го фотографирав на некоја плажа ...
 2. LadyD

  Охрид

  дали постои сајт за огласи во Охрид: соби приватни, хотели, апартмани и така натака?
 3. LadyD

  Што ви се јаде во моментов ?

  :(
 4. LadyD

  Што чувствувате во моментов?

  глад за сладолед
 5. LadyD

  Сончев брег

  левови се разбира. На Златните: пица парче = 2лв, лименка пиво бугарско Загорка = 2 лв, хајнекен = 3/ 3.50лв, сладолед 3лв, вода 1.5л = 2.50лв, масло за сончање = 20/23 лв, сендвичи од 3 до 10 лева, лименка кока кола =2лв, ред бул = 3/ 3.50лв, чипсови = од 2 до 5лв и така... нешто по конкретно...
 6. LadyD

  Охрид

  Како се движат цените дека не сум била 2 години во Ох. Има ли сеуште кревети на приватно по 300ден во овој период?
 7. LadyD

  Сончев брег

  сега се вратив и од таму и од таму. Златните е по-мирно но како и на сончев има многу странци највеке руси, романци, норвежани, белгиици, французи, англичани, германци и тн. Разликата од златните и сончев е што на сончев брег има повеќе журки и на брегот 50метра на внатре е плитко до колена и...
 8. LadyD

  Што сакаат мажите?

  хахахахха ... ај ај ќе видеш ти... ќе дое маче на погаче :)
 9. LadyD

  Што сакаат мажите?

  пааааааа хахахахах ова е прв пат :) ти да си ми маж има да се сексаш и да питаш за уште зависи од другарките не знам која жена не брбља со другарки и тоа со децата ... нешто шовинистичко ми е малце...
 10. LadyD

  Што сакаат мажите?

  политика сигурно не... и не пиздарам кај бил дрн дрн... едноставно нешто обично .... последниот пат се обидував да му разкажам за фисија и фузија и нешто околу нуклеарната физика :) ... се зезам :) не ми го брани еј! сите сте исти... да се испукате и да спиете :)
 11. LadyD

  Што сакаат мажите?

  да да... јас си зборам он си глеа и ми мрмка аха, да, ахм ... и така заспиваме :)
 12. LadyD

  Што сакаат мажите?

  да, тигрица во кревет, магарица по дома :) Квалитетен разговор после сексот Можеби ова ќе ве изненади бидејќи е раширено верувањето дека мажите не сакаат баш да се мазат после сексот и дека само сакаат да заспијат. Вистината е всушност спротивна. Не само што сакаат да се мазат, туку покрај...
 13. LadyD

  Што сакаат мажите?

  сеа ќе ви кажам ја шо сакат мажите.... Правила што мажите би сакале жените да ги знаат - Понекогаш не зборуваме. Не го сфаќај тоа лично. - Не веруваме кога ќе кажеш дека парите не ти се важни. - Ако нешто чеша, ќе биде почешано. - Ако носиш вондербра со отворено деколте, немаш право да се...
 14. LadyD

  Вино

  Не сум пиела многу македонски вина, Т`гата ми е убаво, но најубаво вино до сеа шо сум пиела е Италијанското Мерлот и уште едно италијанско забораив како се вика. Мерлот(да го најдам кокнкретното име ќе додадам овде) е дефинитивно нешто најубаво од вино - али пред очи декантирано. Кој е љубител...
 15. LadyD

  Балкански главни градови

  Софија па Скопје, па Загреб.
 16. LadyD

  Херпес!

  сеа иам и се нервирам ррррррррррррррр...... најбрзо можно чаре?????
 17. LadyD

  Ново нудистичко шетање низ Скопје (+18)

  а бе зашо баш по скопјето наше? шо не си се шетаат таму од каде што дошле :nenene::nerv:
 18. LadyD

  Најтажен цртан филм

  не знам како се викасе... со диносаурусчето :(((((( особено кога се сетам на моментот со облакот во обликот на мајка му оу оу оу... ми се плачееее
На врв Bottom