Резултати од барањето

 1. OrrCee

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Ми треба материјал за семинарска на тема Интернетот во 21 век на англиски :) Хеееелп !! :/
 2. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Да помине натпреварот со Удинезе па после ќе видиме како ќе биде. Доколку поминеме најверојатно ќе го добиеме Хазард а зошто да не и Кака и уште некое стоперче и топ сме ;)
 3. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Tweet by Samir Nasri @Nanas08: "I just want tell you dont listen the newspaper and the rumours i will let you know if something happen"
 4. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Зошто ова секогаш нам ни се случува? Значи според мене не треба ништо да се продава, доволно е само едно засилување во одбрана и може средина. Ако го задржиме овој состав за наредна година и плус уште некоја ѕверка да дојде е тогаш ќе биде друга приказна во премиер лигата! :)
 5. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Јас како што можам да забележам на сите натпревари Шчежни е психички најспремниот играч кај нас.
 6. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  После долго време конечно и јас на форумов...искрено вечерва се надевам на лесна победа... И мислам дека Венгер треба да проба барем еден натпревар со Шамак и РВП...Стварно ми е мака што Шамак седи на клупа :/
 7. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Ова твитеров стварно не ми е јасно...дај објаснете како ги најдовте вилшер насри ван перси... ?
 8. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Да не има некој информација за денешниот состав со Вест Хем ?
 9. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Искрено, не очекував волку висока победа, но сепак добро е ова за нас. Олично враќање на Волкот и Бентнер. Само напред и се е наше !
 10. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Добро е што играт нашиве агресивно али премно гу е..цел среден ред доби жолти картони ризчно е за во второ полувреме...а доколку цеск го дадеше голот ќе беше решено се.
 11. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Добар стрим?
 12. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  И ќе го осетат! :) Мислам дека Венгер ќе го свати овој натпревар доста сериозно, а и плус ни се врат El Capitano што е најважно за нас, ќе има кој да ја креира играта
 13. OrrCee

  PES 2011

  По приватна може :)
 14. OrrCee

  PES 2011

  Не можам од замунда, ми го скинаа профилот, и сега не можам да се најавам :/
 15. OrrCee

  PES 2011

  Плииииз Аниуан?
 16. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Единствено знам дека ни треба голема промена во клубот, не е се до играчите. Мислам дека конечно веќе некој треба да го откупи клубот и да си имаме сопственик. Вака секој гледа само да граба како во мак. репрезентација. --- надополнето --- Дефинитивно најдобра!
 17. OrrCee

  PES 2011

  Ја симнав играта, ја отпакував и кога кликнам сет ап ми пишува вака: This instalation package could not be opened. Contact the aplication vendor to verify that this is valid windows instaler package. Ако може некако да се поправи кажувајте ! плсс :/ А ако не дајте ми некој асален торент ---...
 18. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Pires повторно во Арсенал. Венгер му дозволил да тренира со Арсенал додека да си најде нов клуб, па зошто да не го задржиме да го сподели своето искуство со овие млади дечки а посебно со Насри(неговиот наследник) :)
 19. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Искрено натпреваров беше досаден како предсезонска подготовка. Се гледаше дека Арсенал не сака многу да се изморат бидејки ги очкува Челзи. Презадоволен сум со тоа како изигра имајки во предвид дека играше скоро со цел втор тим :) Бтв: Браво за Фабиански нека продолжи така :)
 20. OrrCee

  Фан Клуб: Арсенал

  Со еден збор кажано Фан-Клубов ни е СРАЊЕ. Кога победуваме сите се сакаме а кога губиме уште војна да објавиме. Стварно не можам да ве сватам
На врв Bottom