Резултати од барањето

  1. S

    Охрид суперстар

    Возраста не е важна, може да се пријават од 7 до 77 години, треба само желба и талентот кој сакате да го покажете пред јавноста, порачуваат организаторите на новото талент шоу: OHRID SUPERSTAR кое треба да започне наскоро. „Започнуваме потрага по музичари, пејачи, глумци, бендови, стенд ап...
На врв Bottom