Резултати од барањето

 1. tRoLoLo-.-

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Здраво дечки, ми треба семинарска за Здравствен Туризам (Health Aid) туризам, односно Кардиолошки туризам. Ако има некој да ми прати или да ми помогне со материјал ? Фала ви однапред.
 2. tRoLoLo-.-

  Counter-Strike: Global Offensive

  Сакав да ја спуштам сега пиратска да ја пробам некое време па после да ја купам преку стим ако ми се свиѓат шо мислам дека ќе имам позитивна мисла за играва.
 3. tRoLoLo-.-

  Counter-Strike: Global Offensive

  Мојт некаде да се најт кантер глобал пиратска верзија ?
 4. tRoLoLo-.-

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  Фала многу , но вчера веќе го направив со голема помош од kalimerko! :) Сепак благодарам за нареден пат кога ќе ми треба :)
 5. tRoLoLo-.-

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  Епа вака , изработувам страна на SharePoint Designer 2007 (FrontPage) и ми треба помош. На страната за контакт дали е возможно на SharePoint Designer да направам ,кога ќе се оди во страната КОНТАКТ да отвора прозорец како на пр: Горна лента : ваш е-маил Втора лента : Наслов Трета лента : текст...
 6. tRoLoLo-.-

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  Благодарам, го најдов торентот и го спуштив. Функционира добро. Благодарам уште еднаш :)
 7. tRoLoLo-.-

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  Help некој на горе наведеното прашање ? Се извинувам за офтопик.
 8. tRoLoLo-.-

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  Се извинувам јас пак на истава тема.. Пред некој ден Мајкл ми помогна да го даунлоадирам Мајкрософт Офис ФронтПејџ, но сега ми треба пак но за Виндоус 7. Имам Мајкрософт Офис 2007 . Ми треба ФронтПејџ (или незнам како му беше сменато името) . Хелп некој ?
 9. tRoLoLo-.-

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  Овој линк го имам и јас најдено ко кога ќе стегнам Даунлоад ми го отвора ова . :(
 10. tRoLoLo-.-

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  Доколку може некој да ми помогне , ми треба линк за Microsoft FrontPage 2003 (season pack 3 ми е ПЦ) да го даунлоадирам само да е Engleish Version.
 11. tRoLoLo-.-

  Rаgе cоmicѕ & memes

  И доколку може хелп на линкот http://9gag.com/gag/481661?ref=fb-share Благодарам. :P :cuc:
 12. tRoLoLo-.-

  Тема за гревчиња :(

  Ме чуди што сеуште во темава ги нема Лавовите :vozbud: Треба малце рапање .. Слаткар .. ако ја видиш ова .. ова .. видео .. или ова трака .. ако си тол.. подобар ако мислиш ти од кај мене .. ајде да напрајш една трака.. ајде напрај една трака да видиме кој е подобар :vozbud::vozbud::vozbud:
 13. tRoLoLo-.-

  Кој жител по ред сте?

  5,622,209,570th
 14. tRoLoLo-.-

  Најзабегани огласи

  Барам женска , по можност да има трактор во добра состојба. Заинтересираните нека ми пратат слика од тракторот.
 15. tRoLoLo-.-

  Хит на денот

  --- надополнето: Sep 20, 2011 2:20 PM ---
 16. tRoLoLo-.-

  Пост на кој сте се изнасмеале

  Ноу комент :icon_mrgr:
 17. tRoLoLo-.-

  Хит на денот

 18. tRoLoLo-.-

  Кајгана радио, сезона 2008 [старо]

  После толку време бек он кајгана... ај малку да почниме со радиово..барем 30 мин :) и така се немат шо да се прајт..
 19. tRoLoLo-.-

  Најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет - vol.3

  Овој што е назад кај мене во маалово живее... Хахахахаха кој човек еј...
 20. tRoLoLo-.-

  Пост на кој сте се изнасмеале

  Подржете го Никола , стиснете лајк
На врв Bottom