Резултати од барањето

 1. sasence19

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Сега откога ќе направам clear data на навигонот се е ок. Но после неколку пбида пак иста песна. Ќе треба секој пат да правам clear data,па после конектирање на интернет. Бла бла за да работи. Тоа не е решение. Ако сакаш ќе може да ми пуштиш линк за онаа со сина икона . Благодарам.
 2. sasence19

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Здраво дечки. Ми треба ваша помош. Имам инсталирано Navigon,но никако не можам да почнам да го користам. Впишувам држава.град итн, и кога ќе притиснам за да ми ја покаже рутата ми се јавува проблем. Unfortunately . Navigon has stopped. Веќе неколку пати ја инсталирам апликацијава но...
 3. sasence19

  Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

  fala ti mnogu za pomoshta.
 4. sasence19

  Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

  zdravo. neznam poshto vakov go dobiv .ke mozesh nekako slikovito da mi go poobjasnish ova poshto za prv pat fakjam iphone vo raka odnosno itunes. nemozam da dozvolam pristap od iphone do pc. na ekranot od iphonot imam bela pozadina so logoto na apple i nisto drugo . taka sedi zakocen celo vreme.
 5. sasence19

  Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

  zdravo decki. imam problem so mojot ajfon 5s. napraviv master reset i sega nemozam da go upalam telefon. se pojavuva bel ekran i logoto na apple. pod logoto pocnuva da se polni onaa linija nekade 2-3 mm i taka ostanuva zakocena. molam za pomosh i odnapred blagodarime.
 6. sasence19

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Decki,veke 2 meseca koristam samsung galaxy s5. nekolku pati koga ke stisnam na ikonata za camera mi se pojavuva crn ekran i nemozam da ja koristam. Moram da go isklucam ili restartiram mob. Dali nekoj znae do sho e problemot. blagodaram odnapred.
 7. sasence19

  Фан Клуб: Тетекс - Тетово

  ti decko nekako mnogu znaesh za teteks. da ne slucajno zivish do stadion.
 8. sasence19

  Бугарски пасош - Да или не?

  по кажаново,треба да се чека отприлика 2 години од поднесувањето на документите до добивањето на пасошот. има голем број на посредници,како да дознаам кој е сигурен и на кого можам да му верувам за оваа работа. поздрав
 9. sasence19

  Бугарски пасош - Да или не?

  Барам инфо во врска со вадење бугарски пасош. За колку време се вади ,кои документи требаат,колку чини и сите други попратни работи. фала однапред
 10. sasence19

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Здраво дечки. дали овој велосипед вреди за 300 евра.http://www.autohrvatska.com/index.php/bicikli/mtb-do-3-000-kn/scott-aspect-70-2013-detail
 11. sasence19

  Фан клуб - РК Вардар

  gotovo 30-27.na kale ke bide pekol
 12. sasence19

  Фан клуб - РК Металург

  Дечки имам две карти за вечер ,тие од 100 денари .Која сака нека пише порака во сандаче. Цената е иста.
 13. sasence19

  Општи вело муабети, прашања, совети

  fala mnogu
 14. sasence19

  Општи вело муабети, прашања, совети

  дали во земјава има увозник за велосипеди од марката КТМ,односно каде може да се најдат.
 15. sasence19

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Decki aj ve molam za pomosh. baram poloven ili nov preden branik i predna maska za chevrolet matiz 2005 g. ako znae nekoj neka pishe . Slucajno ako znae nekoj kade se repariraat branici i ostanato. p.s. prashav vo ovlasteni servisi i mi pobaraja 150 evra za branik i maska i 150 evra za...
 16. sasence19

  Спортски центар Борис Трајковски

  може некој да ми даде шематски приказ на седиштата во салата Борис Трајковски
 17. sasence19

  Македонија - Србија [25.01.2012 - 20:15 ч.]

  Не е точно ова што го зборуваш за Шведска. Нивната игра против Македонија и играта која ја играа против Србија е многу различна. Против нас играа многу многу поорганизирана пред 4000 публика но пред 10000 публика играа далеку полошо. САмо не ги потценувај другите репрезентации особено...
На врв Bottom