Резултати од барањето

 1. sonne

  Ентузијасти за снимање филм?

  посакува успех, макар што за вакви нешта сум скептик - кај нас е заебано - ВЕРУВАЈТЕ. кажете подетални информации, кастинзи, екипа, синопсис, анотација ( по пп )
 2. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  РвП си оди - факт, Журо иде кај нас, па оттука ќе се обидеме да направиме нешто повеќе сезонава со двајца играчи кои не ги познаваат во ЕПЛ , капацитетот на нашиот тим и клу бската политика се сосема различни од она што го бара капитенот. Па Џуру веќе е и време заедно со Алмунија и некои (...
 3. sonne

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Да пукниш ме изнасема , како само во категории слатко си опишал . „Сите можат да го изгледаат филмот и сите можат да го сфатат..но се е прашање на вкус. .“ - Апсолутно се согласувам со тебе ова е муабет на место . Афилмски типови ? Или 4 левел ? Сега очекувам одговор немој да ме разочаруваш .
 4. sonne

  Barclays Premier League Season 2011/2012

  честитки до новиот шампион - Манчестер Сити , честитки до сите - што изборија опстанок , пласман , ЛШ , ЛЕ . мислев дека Утд ќе биде стар нов шампион , но сепак титулата е во Манчестер - ова беше драма ко никогаш досега - Реал освои со 100 бода , Јуве без пораз , а Сити во последните 2 минути...
 5. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  ме барал некој ? осврт за сезонава - започнавме така мизерно , така заникаде што после неколку кола помислев дека ние сме тим кој ќе се мачи и дека место за ЛШ би било сон ( ама го помислив и знам кој е кој ) потоа нештата започнаа да се средуваат - Артета , Мертезакер , Сантош - од ко...
 6. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  кој би рекол ? форза Арсенал !!!
 7. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  поентата е што треба да се казнуваат тимовите што места натпревари - она вчера беше типичен пример за местенка - форза Арсенал !!!
 8. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  џое бартон би ни бил битен играч ( фан од дете е + ) значи со неговата арогантност на терен би создавал дополнителна тежина - верувајте , се може да кажеме за него ама најголемото е дека класа играчиште е ( јас сум му фан нема врска што не уви лани со њукасл макар и годинава - грешка беше што не...
 9. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  Подолски и јас би се сложил дека би бил замена на А.А - доколку не се случи само ко местење за во Челзи ( нешто ко со тата Мата ) РвП по се мислам дека се гледа себеси ко лидер и ко најважен играч што го разбирам дека би одиграл на карта да го подготви тимот за следната сезона т.е да се обезбеди...
 10. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  ај море одморете - не се однесувајте ко да сте по три - четири години или така некако. во спортот еден мора да биде победен друг победник муабетиве се заникаде. победил победил - форза милан ( ако одите понатаму за вас ќе навивам ) http://en.wikipedia.org/wiki/Arsenal_F.C. жали бре мали -...
 11. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  со други зборови - ЗА ГРЕВ кутрите ние, Господ нека ни е напомош на реваншот. форза Арсенал !!!
 12. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  тука сме - милан е можеби најдоброто нешто од модерниот фудбал - комбинација на талентирани фудбалери и искусни волци, со одличен тренер, ама тука сме да им ги поматиме сметките - сигурно притисокот е на нивна страна повеќе одошто на нашите момци . мислам дека со подефанзивна формација би биле...
 13. sonne

  UEFA Champions League 2011/2012

  ете си, тука си ... проблеми проблеми упм ... гледам дека некој е изнервиран оти на Св Трифун некој на некого му го ископал лозјето, па што катара ќе бевме? полуфинале барца - интер ... тука си ? . црвен е невелам не - но поентата е за двојниот аршин на уефа. леле искрено почнуваш да ми...
 14. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  стримови .. некој ?
 15. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  се изначитав еден куп муабети некои доста наместо , некои субјективни гледишта и доста проблеми ... јак кур ако незавршиме во 4 те што ќе играат ЛШ т.е 4 ти кои ќе се борат за пласман - милан , баерн , барца , јуве , марсеј ... требаат играчи еден куп неможеш ти со 10 повредени да бидеш...
 16. sonne

  Ѕвезда на тапет (Вес Андерсон)

  харизма , талент ... просто брилијантен - dead man , fear and loathing in las vegas , benny & joon , arizona dream , sleepy hollow .... oд просјак до цар се може да направи - трансформацијата низ карактерот и од улога во улога е до прекрасно ниво -
 17. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  нормално ко шило :P - мене искрено ми се допадна , затоашто во неговата игра имаше жар , се гледа дека човеков напорно работи за да биде дел од првиот тим . сега секое мнение е индивидуално така да нема што да солам ум - велам дека има што да научат малите од него и има што да му даде на тимот .
 18. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  среќна нова на сите ! муабет да нема за Аршавин - тие што го кудат изгледа слаба меморија имаат ? или немаат воопшто илинбараат преку леб погачи ? големите играчи можат да решат битен меч со само еден потег - во нашиот тим тоа се неколкумина - Арша е можеби вториот ? ваше си е ... форза...
 19. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  здраво бандо !!! прекрасен декемвриски ден , одлично расположување и најбитното тука сме !!! денес и во сабота мечеви - затоа го сакам англискиот фудбал - нема паузи , нема одмори - фановите се најбитните , за време на празници се расположени за своите пулени :P еве мотив + оти ЕПЛ е...
 20. sonne

  Фан Клуб: Арсенал

  форза Арсенал !!! 1 : 3
На врв Bottom