Резултати од барањето

 1. Песимист

  Златна Бубамара на популарноста

  Леле се експерти од пред пц.Страшна работа ! Еден саглам фестивал остана за нас поглупите малку очигледно на вас страшно интелектуалните и андерграунд профили све ви е ...... мех !.Сашко си е супер за оваков евент и станд ап нешто малку шо иам слушнато му е ок .Ме бендисува.Све на све мене ме...
 2. Песимист

  Апсурдни модни трендови

  Има ногу на листата ама ќе издвојам нешто од кое ми се иде да се пукам у коленото.Машко/женско у фармерки и на нозете јадранки/маринки/апостолки кој како ги знае.Погрдо АМИН !!!! И да у глобала сите тие модифицирани влечки освен за по двор секад ми се грди како и да ги комбинираш.
 3. Песимист

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Каде да најдам маска или задно капаче за HTC ONE V ....????
 4. Песимист

  Кои серии сметате дека се преценети и префорсирани?

  Брејкинг Бед далеку е од лоша ама далеку е и од фамата околу неа.Според мене ова не ме јадите.
 5. Песимист

  Македонска фудбалска репрезентација

  Абе победиме битно.Шо ја тупете сега.И мош ке јадам бан мање битно ама не подклекнувајте на коментари на одредени членови кога гледате дека уште не знаат ни да зборат ни да пишуват на мкд.Уживајте малку победиме и тоа е битно.Шо народ чуден брееееј.
 6. Песимист

  Entourage

  И јас излгедав вчера...до мене ли е или крајо на серијата ми е накко мех......шо знам :unsure:
 7. Песимист

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Њукасл-1 Болоња-1 Ливерпул-ГГ&3+ Хофенхајм-ГГ&3+ Коефициент 16 ;)
 8. Песимист

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  PSG-2 West Bromwich-1 Wolfsburg-1 Parma-GG Коефициент 10.
 9. Песимист

  Run MK, 13.10.2012 @ Дом на млади- Штип

  Ке одат не се секирај секоја година си има една стандард публика која не го пропушта фестивало...и секоја година си е стандард ФУЛ
 10. Песимист

  Македонско фудбалско првенство 2012/2013

  Темата е македонско фудбалско првенство а модераторо прв ја носе у погрешна насока,,,,АЛо комита банирај прај шо ке праеш шо и објаснуваш на сите ако челниците мислат дека си неправеден немаше да бидеш модератор или ке ти го земат и готово.100 пати е кажано и има си пп за објаснување.3 тема по...
 11. Песимист

  Купувам блиц

  Јас го сакам ама мене ми треба итно а тој не можел овие денови така да слободно земи го.
 12. Песимист

  Купувам блиц

  Јас уште кукупвам блиц за никон ама сега можам да си дозволам и до 10 000 денара .Така да ако има заинтересирани нека даде некој понуда. --- надополнето: 30 август 2012 во 01:45 --- Да подразмислам троа ..;)
 13. Песимист

  Квалификации за ЛШ: ВАРДАР Скопје - БАТЕ Борисов

  За уткамицата не коментирам ама нешо сакам да прашам.Ок има провинцијалци со комплекси не викам не ама што ташак ви е на вас? Шо као ако за време на сезона не навивам за Вардар сеа као не смеам или шо? Јас сум од Штип и навивам за Брегалница ама било кој клуб од нашата држава да излезе во европа...
 14. Песимист

  Мики Ли Трајчевски, формално од Штип а духовно од светот на Брус Ли!

  Не знам дали некој кажа поназад ама типто за 6 не знам ама течно зборува и разбира Англиски и Германски.Кога ке си дојде при себе (што е се поретко) има доста добар муабет во него.Муабети од постари иам слушано као бил страшно интелегинтен па сега колку е вистина не знам.Но нели викат границата...
 15. Песимист

  Штип

  ХАхахаха на баба ленчето пуканките......
 16. Песимист

  Штип

  ОК де извини забрави де!!!.....нема лутиш :icon_lol:
 17. Песимист

  Штип

  Еј види Штипјани на форум! Јас кога се регистрирав бевме само јас ,разор,и веке неактивната Blueberry.Фино,фино
 18. Песимист

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Некој семинарска за Adobe Flash или Html5 ?
 19. Песимист

  DIY - направи сам (накит, облека)

  http://www.facebook.com/pages/Handmade-EDEN/310439698981297
На врв Bottom