Резултати од барањето

 1. Paranoik

  habibi

  habibi
 2. Paranoik

  that was a long nap

  that was a long nap
 3. Paranoik

  KPOP

  k-pop more like k-poop drag 시옷로보단 koj ti e bias vo 쇼콜라?
 4. Paranoik

 5. Paranoik

  KPOP

  Mnogu vi e reprezentativen izborot na k-pop :D
 6. Paranoik

  Геј бар близу вашето место на живеење

  хахахаха ај те молам запали си ја колата, и врати се во '50.
 7. Paranoik

  Дали се талентирани овие пејачки?

  па не баш, се додека стискаш рифреш на видеото, бројот ќе се накачува. Пробај аплоадирај си сам видео на Youtube, и стискај му рифреш, ќе видиш дека ќе се зголеми бројот. :)
 8. Paranoik

  Дали се талентирани овие пејачки?

  Сигурно сама си се стаила у плејлиста и си ја стаила на repeat песната. А за првата песна.... ..... страшно.
 9. Paranoik

  Драга Кајгана

  Ej darling srekjni tri godini i tri dena <3 poznachajno e otkolku samo tri godini, neli?
 10. Paranoik

  Христијан тодороски фан клуб.

  ahahhahahahahahahahahahha <33333
 11. Paranoik

  Христијан тодороски фан клуб.

  OH THE IRONY
 12. Paranoik

  Христијан тодороски фан клуб.

  What a tryhard... *sigh*
 13. Paranoik

  Христијан тодороски фан клуб.

  If you want to 'seir', at least do it right!
 14. Paranoik

  Занимации за летниот распуст!

  Со таква глупача никогаш би си немала работа. :)
 15. Paranoik

  Занимации за летниот распуст!

  Нема да бидеш socially-awkward gargoyle и ќе искочиш, и ќе си ги видиш сите пријатели, семејството роднините и личноста што ја сакаш. Не е поубаво?
 16. Paranoik

  Романтични филмови

  NEVAAAR! *slams wot off the wall* Во SFU не беше централна тема љубовта, не можеш да споредиш. Фросе: њхат?
 17. Paranoik

  Романтични филмови

  Токму тоа и сакав да го кажам. Не.сакам.романтични.филмови. Филмовите кои зборат за нечии чувства и врските помеѓу две или повеќе поединки и нивните места во општеството воопшто не ме интересираат. Затоа, не сакам било какви романтични филмови, а од романтичните „комедии“ ми се повраќа. Мислам...
 18. Paranoik

  Романтични филмови

  Мразам драми, поготово романтични драми. Не знам, еден филм таков не можам да изгледам. Обично заспивам на десетата минута, или полудувам од досада, сеедно. Шознам, ептен ми се дебилни.
 19. Paranoik

  Припадник на полицијата претепал момче до смрт! - ПРОТЕСТИ ПРОТИВ ПОЛИЦИСКАТА БРУТАЛНОСТ

  Без навреда, ама зошто се понашаш како кретен? Тебе да ти го претепаат детето до смрт, и после сите да пробаат да прикријат нешто, И ДА ТИ ДОЈДАТ МЕДИУМИ НА ВРАТА СИГУРНА СУМ ДЕКА СО РАШИРЕНИ РАЦЕ ЌЕ ГИ ПРЕЧЕКАШ. ..АЛО. ЗБОРИМЕ ЗА ПРЕТЕПУВАЊЕ ДО СМРТ. Дали ви е јасно што е тоа? Попови што...
 20. Paranoik

  Типична македонска свадба

  OT: L?
На врв Bottom