Резултати од барањето

 1. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Cccc srekjaaa
 2. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Жерона нема да дозволи тоа да се доведе во прашање
 3. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Очекував реми во најмала рака. Браво!
 4. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Не е негова, Галан е еден од најдобрите леви бека и само кај Чоло е трета опција...
 5. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Човекот е роден во офсајд, океј, добро ја почна сезоната ама недозволиво е да нема толку сенс. Замисли Халанд или Лева да имаат по 2-3 офсајд на утакмица во ситуација кога тимот му сервира топки кој се 90% гол. Единствената причина шо остана е тоа што го планираа за бек-ап играч (одлична опција)...
 6. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Муабетот е баба ако имаше кур ќе беше дедо ама Депај ќе имаше едно 20+ гола сезонава да беше фит, ептен добро се вклопи и класа е за Мората. Чудно таков физикус да има толку проблеми со повреди. Ми се плачи....
 7. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Дефинитивно не е пенал
 8. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Леле одбранава на Барса сезонава... Цела среќа шо не играат со Џирона за скоро
 9. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Широк ростер на просечни играчи со кој тешко се освојуваат титули. Реинилдо уште аут, Хименез и Сојунчу со стаклени нозе. Де Пол може само обезбедување во НИКОБ да биди. Лемар се повреди фала курцу. Мората и Кореа просек играчи. Цела игра ни зависи од Гризман, не дај боже тешка повреда и за 5 то...
 10. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Дечки, океј е. Реал ја покори Европа и ред е да имаат пад во форма и да нема титули. Реал има страшен состав само им фали шпиц. Само грешка е шо се форсира за Мбапе а на пазар имаш страшни фудбалери за 100милиони и само теле не можи да има 30+ голови со таков везен ред и крила. Ваков Реал со...
 11. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  И следно коло мачење со Осасуна каде што низ нос ќе ни се извади победава
 12. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Тим со подобра завршница ќе ги наполнеше 6-7 парчиња ко од шала ние немаме сигурна победа во 80та
 13. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Молина и Лино...
 14. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Валенсија на хартија има послаб состав од Лас Палмас...
 15. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Абе, Реал има опција за откуп на Кубо? Колку е подобра опција за Реал за разлика од Родриго човече... Се надевам дека ќе го земе Атлетико:свиркам: Нема некој подобро шо би го заменил Гризман!
 16. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Вгодина и Гави го чека истото
 17. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Некни со Бетис три топки не врзаа, денес 7 гола против Рајо и следно коло пораз...
 18. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Кој црни Верати, 30 години има
 19. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Толку ни е лоша средината шо Коке ни е најдобар играч според коментаторов
 20. Jack NolanProf.19

  La Liga Santander 2023/24

  Пак ќе речам, не спорам тоа што БарселонНа стадионот на Хетафе е погласмо
На врв Bottom