Резултати од барањето

 1. omegaRED

  PlayStation 4

  Веројатно секогаш ќе биде така, сите JB и за постарите FW не остануваат. Затоа пак со нив (уште сум на 5.05, но исто е и за 6.72 и 7.05, не знам со овој дали е така) си функционира Rest Mode без проблем, и по будење од Rest Mode си е активен џејлбрејкот, и практично никогаш не го ни исклучуваш...
 2. omegaRED

  PlayStation 4

  Не. Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 3. omegaRED

  Пазарете се тука!

  Купувам Samsung Galaxy S20+, пожелно од Телеком. Да е одлично сочуван, целосно пакување и важечка (локална) гаранција. Понуди тука или ПП. П.С. имал некој искуство со МобиКом од Битола? Имаат убави цени (42.000 е S20+) и 2 годишна гаранција. Како се во тој поглед, уважување на гаранција...
 4. omegaRED

  PlayStation 4

  Нема jailbreak за 5.55, само до 5.05. Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 5. omegaRED

  Продавам, купувам, менувам...

  12.000! Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 6. omegaRED

  PlayStation 4

  Е аман бе, ако не ти стигаат 500GB, купи си поголем диск за некоја илјадарка плус и смени го, па продај го тој од 500GB. Сите понуди низ цел свет беа приближно 200$/€ за PS4 500GB, односно споредливи со понудата кај нас. Другите комбинации (1TB, Pro, со игри или 2 DS4) беа споредливо поскапи...
 7. omegaRED

  Продавам, купувам, менувам...

  Продавам графичка Gigabyte GTX1070 Xtreme Gaming 8GB. Одлична графичка, многу тивка и со одлично ладење, меѓу најдобрите GTX1070 модели. Користена во домашни услови, во добро вентилирано куќиште, редовно чистена. Го немам гарантниот лист но секако гаранцијата е веќе истечена. Без кутија. Цена...
 8. omegaRED

  Продавам, купувам, менувам...

  За падот, во нашиве продавници не сум видел, мислам во Анхоч дека имаше еден модел. А бидејќи (обично) не е за брзање, нема причина да не се нарача од Ali/eBay. Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 9. omegaRED

  Продавам, купувам, менувам...

  AliExpress Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 10. omegaRED

  PlayStation 4

  Грешка. Не ми се верува, може да е некоја измама.
 11. omegaRED

  Пазарете се тука!

  Продаден. Барам да купам Samsung Note 9, само одлично сочуван, целосно пакување, и гаранција. Понуди по ПП. Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 12. omegaRED

  Пазарете се тука!

  Продавам Samsung Galaxy S8+. Црна боја, одлично зачуван, со гаранција од Телеком до Јули 2019 и код за отклучување. Целосно пакување. Цена 290€. Замена само за Note 9 со моја доплата. Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 13. omegaRED

  Продавам, купувам, менувам...

  3.500! Напојувањето е супер сочувано, без никаков проблем 80+ Silver. Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 14. omegaRED

  Продавам, купувам, менувам...

  ... Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 15. omegaRED

  Продавам, купувам, менувам...

  4.200. Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 16. omegaRED

  Продавам, купувам, менувам...

  Продавам напојување CoolerMaster Silent Pro M2 850W. Целосно исправно без никаков проблем, неотварано, со кутија и сите додатоци. Гаранција истечена. Цена 4.500 денари Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 17. omegaRED

  Онлајн набавка на делови за велосипеди

  Имав една нарачка од bike-components.de, имаат конкурентни цени со CRC и BIkeDiscount, некои и поевтини. Вкупна вредност на нарачката беше околу 90 евра вклучувајќи ја и поштарината од 15 евра. Пристигна за 9-10 дена по нормална пошта (не DHL Express лоповите), царина+данок платив околу 1.600...
 18. omegaRED

  PlayStation 4

  Одлична игра е, има ок приказна, гејмплејот е добар, графика прекрасна. По мене вреди, посебно за 20 евра. Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 19. omegaRED

  Пазарете се тука!

  Купувам Samsung Galaxy S8+, да е одлично сочуван и целосно пакување со гаранција, по можност од Телеком. Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 20. omegaRED

  Продавам, купувам, менувам...

  Останати плочата и процесорот, 12.000 денари. Sent from my SM-G935F using Tapatalk
На врв Bottom