Резултати од барањето

 1. T

  ПРОДАВАМ: Sigma 18-35 f1.8 (Canon mount)

  Објективот е во одлична состојба- како нов. Цена 31 000 денари. Доаѓа со lens hood и оригинална сигма торбичка за објективот.
 2. T

  Продавам: Tokina 11-16 f2.8 (за Canon) Како Нова

  Леќата е користена не повеќе од 10 пати. Во одлична состојба-како нова. Цена: 22 000 денари.
 3. T

  НБА 2012 Fantasy Game

  да предложам нешто: ако не се напуни отприлика до 5, да се напраат 6 бота, колку да почне лигата
 4. T

  Економски факултет (reloaded)

  едно прашање, нема да ми праат проблем утре ако идам да се упишам, не сум уште упишан (2ра година) а имам платено тоа све што треба само неам дадено на студентски прашања. и ке ми земат ли казна 500че? :)
 5. T

  Економски факултет (reloaded)

  колеги од прва год. да ве замолам нешто... паднав втор колоквиум ЕКОНОМИКА и нели идам на поправен. е сеа пошто беа 2 групи само ако ви текнува на некои од прашањата пишете набрзински онака нешто што ке ви текне на еден ворд документ и пуштете ми го на мејл ако не ви е тешко...
 6. T

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  Проблем со youtube!! значи проблемов ме фрустрира максимално веќе 2-3 дена... конекцијата ми е добра брзина све ок. браузинг топ, гледам нба у живо по страничкиве што се за live tv и си иде добро. значи секаде, секаде у секој поглед е добро арно ама ме дупи youtube. лоудува споро ко курац...
 7. T

  Економски факултет (reloaded)

  тие тестовите статистика од либро да не ги има некоја вака на pc?
 8. T

  Економски факултет (reloaded)

  zastita na zivotnata sredina taka neso... i tocno e provereno. izvinete za latinicata
 9. T

  Економски факултет (reloaded)

  колега ваљда ти паднала ок група 3тата имаше заебанции у прашања колку сакаш. двосмислено поставени прашања со одговори да ги мислиш кои се што се... :D али ок ок испадна на крај, ја пошто се служев и со технички, недозволени помагала(ливчиња нормално) добро ми искочи хахаха --- надополнето...
 10. T

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  ке може некој да ми каже како беше таа адресата 192.168.?????? али не за обичните не таа 192.168.1.1 ја сум на 3макс (speedport w503v рутер) знам другачие беше нешто али не ми требаше дугачко време и ја забораив :D:D
 11. T

  Економски факултет (reloaded)

  коа сме на темава за прашањата... ај кажете по економика и статистика двата предмета се на колоквиум со обични прашања со заокружување или дополнување решавање....
 12. T

  Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

  делува интересно. имаш земено нешто или знаеш некој што има земено?
 13. T

  Економски факултет

  дечки не знам да стаам линкови за download али имате на зефир резултати трговско проверете кој знае нека стаи линк за другите.. и среќно :D само што ги изругав овие од студентски и одма стаиле резултати :D:D али стварно недела дена за изборен...очај
 14. T

  Економски факултет

  со цела почит ама мислам нашава екипа на студентски прашања е најнеспособна од сите факултети у кирил и методиј :vozbud: ...за изборен предмет значи не го полагаат сите туку само мал дел студенти се чека по една недела. па пизда му материна на правен ги даваат што се вика за пола саат :D:D
 15. T

  Економски факултет

  ај малце помош за запишување втор семестар гледам дека е одговорено пред мене само не ми е најјасно...значи плќам 200 евра и плус 6.7 евра од кредит за некои од предметите што ми останале од прв а што мислам да ги полагам у јуни????
 16. T

  Економски факултет

  колега дај кажи друго што имаше? теорија имаше доста или?
 17. T

  Економски факултет

  хехеех се гледа дека само овој форум и тој за типови ги листам :D:D
 18. T

  Економски факултет

  стварно и ја би сакал да прашам има ли прашања или некоја инсајдерска информација за испит сметководство :D и ако знае некој , има ли услови рецимо волку предмети онолку предмети да положиш за втор семестар да запишеш или втора година да запишеш како се плаќа после по предмети по...
 19. T

  Тип на денот (читај правила во прв пост)

  ѓоре што ова дојава нешто е??? од мене навијачки за вечер san antonio-new york 2 3.70 NBA
 20. T

  Економски факултет

  отприлика кога мислите дека би требало да има резултати трговско???
На врв Bottom