Резултати од барањето

 1. S

  Сакам да знам (ако сте шофер или сте мвр)

  Случајот е решен испаднаа виновни, Поздрав до сите и се најдобро.
 2. S

  Сакам да знам (ако сте шофер или сте мвр)

  Па вака пред некој ден имаше се паркирано едно лице пред мојата порта и јас за да излезам од дома кога гледам кола на поратата ( додека ) во комшиите имаше музика славеа нешто тамо а се брзав многу и у нервоза кажав пред комшијата да ги заплашам да го тргнат возилото оти брзам викам ке го...
 3. S

  Како да си фатам девојка?

  Благодарам Маја 1595478970 Каква веза има анон со мојот акаунт го користам 1 година бев заборавил на лозинката користев друг акаунт сега кога го вратив се вратив од стариот
 4. S

  Како да си фатам девојка?

  Благодарам на твоето мислење.
 5. S

  Како да си фатам девојка?

  Секогаш се соочувуаме барем ние машките кога треба да пријдеме и да се запознаеме со некоја девојка па бидеме одбиени или ке се запознаеме некое време и после се изгубува таа личност што сме ја запознале не враќање на социјалните мрежи и пред тоа не сме згрешиле ништо односно која е причината...
 6. S

  Осамемост, проблеми

  Да едноставно кога одам некаде ми се дешава оваа и немам мир после со желудникот , но ке пробам да се опуштам и да пробам да не размислувам како што и правам поздрав до сите што ми дадовте совети овој пост што го ставив не го ставив ради туку така него затоа што имам голем проблем
 7. S

  Осамемост, проблеми

  Извлеков неколку работи од вас ви благодарам поздрав
 8. S

  Осамемост, проблеми

  Дали сте биле осамени и дали сте нашле излез на мене упорно ме малтертират да се отргнам од оваа западност али уствари јас се чуствувам ммогу лошо и кога сум со друштво едноставно како да не сум али пред да одам некаде каде што не сум бил пожнувам да се тресам и добивам стрест на желудник совет...
 9. S

  Кајгана психолог

  bev na psihiater mi dadoa razni apcinja ama nemozev so apcinja i pocnav da piam po 3-4 piva dnevno da se oslobodam od zaraza na apcinja no sega ke se obidam so teretana drustvo i seto toa belkim ke se oslobodam od toa drugo neznam
 10. S

  Кајгана психолог

  имам 19 години па кога некогаш ке се изнервирам од некого или некоја закана од некого одноставн осплашување кога сум онесен во работа која ја работам вдабочување во мисли и сосема друго тие совети ги немам од никого фала ти на советите ке посветам вниамние на тоа работам како месар и тоа е тоа и...
 11. S

  Кајгана психолог

  здраво на сите па долго време секое утро и во денот имам околу 3 до 4 пати стрест по некогаш се случува да имам стрест преку 15 - 20 минути и ми доагат секакви мисли дружење запоставено како да ги решам овие работи да го немам стресот и да бидам како што сум бил помогнете веке долго време сум...
На врв Bottom