Резултати од барањето

 1. vlaono

  Zdravo.

  Zdravo.
 2. vlaono

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Jel zna neko neki dobar izvor za kanala koje daje, neki sigurana izvor. I jel neko zna od gde uzimaju dva braca kanale.
 3. vlaono

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Jel neko zna twobrotherss.tk:8443 od gdje uzimaju kanale?
 4. vlaono

  Google AdSense на МК портал

  Здраво, Дали знае некој како да се постави Google AdSense на Македонски Портал?
 5. vlaono

  Google AdSense (официјална тема)

  Zdravo, dali znae nekoj kako da se postavi adsense na makedonski portal so makedonski jazik?
 6. vlaono

  Криптовалути - Генерална дискусија

  Sakam da kupam 20 RTX 3090 i da pocnam da kopam ethereum, ne mi e za brzanje da odma da prodavam, mozam i da cekam da se krenit i cenata na ethereum(ako se krenit) dali vredit da se probat i koj se sansite za profit i koj se sansite za zaguba?
 7. vlaono

  Криптовалути - Cryptocurrency Bitcoin Ethereum.....

  Pi Network aplikacija koja sto mozete da ja najdete na bilo koj Store na vasiot telefon, ja spustate aplikacijata i vo pozadina vi kopa Pi, ne vi trosi baterija. Se ocekuva do krajot na 2021 da izleze stage 3 i da ima oficijalna cena i da mozete da kupuvate prodavate i trade. Aplikacijata e...
 8. vlaono

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Koj ja koristi ovaa adresa http://zdrava.mine.nu:8000/ ? 1603131883 Koj go koristi zdrava.mine.nu kontakt informacii ako moze
 9. vlaono

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Jas imam server, najubo mesto za zemanje strimovi i stabilni strimovi?
 10. vlaono

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Neko mi reci ko je ova lista? http://zdrava.mine.nu:8000
 11. vlaono

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Dali moze da mi kaze civa e ovaa lista http://zdrava.mine.nu:8000 ?
 12. vlaono

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Koj e http://zdrava.mine.nu:8000 Od kade zemaat znam deka se reseller.
 13. vlaono

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Jeste. Koristim vec dugo vreme. I ja sam zadovoljan
 14. vlaono

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Ja imam jednu preporuku svima. www.ultrakomiptv.com Njihova podrska je 10/10. Vidim da mnogo ljudi preporucuju pa i ja da kazem sa kim IPTV provajderom sam zadovoljan.
 15. vlaono

  Сакам да знам!

  Имам андроид бокс и коди и многу кочит. Имат многу претплатници на da-iptv.com и кажуваат дека се пред брзо дојдени во Македонија. Ако имат некој искуство нека ми пишуват или предложит некој провајдер
 16. vlaono

  Сакам да знам!

  Барам iptv провајдер сите се катастрофа барам некој кај што имат кошарка ми требит да гледам NBA. Гледам имат нови што се во Македонија da-iptv.com дали е некој претплатен на оваа страна? Имам неколку другарчиња кажувет дека е добро и има многу канали со се плаќаат. Предлози?
 17. vlaono

  Електротехника. (Задача)

  https://imgur.com/a/lTnst https://imgur.com/a/FWcuP Здраво дечки, никако неможам да ја решам оваа задача ве молам за помош. 9 е задачата а 9 до 12 важи текстот. Ви благодарам. :)
 18. vlaono

  Топ Коментари на Фејсбук.

  Слободно постирајте да се насмееме малце. :cuc:
 19. vlaono

  Дали има некој порачано од dymatize.com?

  Сакам да порачам мега гејнер од официјалната страна ама незнам колку е сигурно и дали ќе треба да плајќам нешто плус, ако имат некој порачано нека пишува или ако знае некој од каде можам да најдам dymatize mega gainer. Благодариме.
На врв Bottom