Резултати од барањето

 1. N

  Универзитет "Гоце Делчев" - Штип

  Mislam deka ima vprocem i jas sakam na ovoj smer da se zapisam no neznam dali e tesko :/
 2. N

  Прашања и одговори

  Сакам да ве прашам дали има некој запишено на Филолошки на Гоце Делчев Универзитетот во Штип на Македонски јазик и дали е тешко? :)
 3. N

  Како да преболите?

  Значи како прво да те пофалам за Добро написаниот текст...но не е ова сега темата од литературата да преминам на главното...И јас сум во таква ситуација како принц и мозам да казам дека ...тоа е чуство на љубовта бас така тој како што го опишува..ова го пишувам бидејки го разбирам и многу ми е...
 4. N

  Правна група

  Devojce sakam da te prasam kakvi se ovie grupi...od fakultetot li se...bidejki sakam da se zapisam na praven fakultet no vo kocani pa sakam da se informiram malku poveke :) --- надополнето: Jul 26, 2011 4:43 PM --- Kako i koga se biraat ovie grupi:)
 5. N

  Хороскоп, хороскопски знаци (општо)

  Skorpiite mi se omileni inaku jas sum rak :) Pozz
 6. N

  Хороскоп, хороскопски знаци (општо)

  Luge deckoto mi e roden na 23 okt...jas mislam deka e skorpija a i vo femina pocnuva od 23 okt skorpija a nekade od 24 e skorpija...a do 23 vaga i sega neznam sto e tocno...no toj gi poseduva site karekteristiki na skorpija ?
 7. N

  Добитници на лотарија за САД

  A znaci ima opredeleno od koga do koga moze da se aplicira?
 8. N

  Добитници на лотарија за САД

  Bi mozel li sledniot pat koga ke imas prilika da go prasas poveke za apliciranjeto?:) --- надополнето --- Da za toa mislev?
 9. N

  Добитници на лотарија за САД

  Би сакала да ме упатите повеќе во оваа област од туризмот, од каде и како да добиеш виза од лотарија и каде треба да аплицирам ? благодарам однапред :pipi:
 10. N

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Luge pomagajte imate li informacii za etanska,etandiska,mravja kiselina nekoja literatura?
 11. N

  Депресија, меланхолија... Тажен сум - ми се плаче!

  I jas sum takva sega...znaci jas imam 17 i cesto pajgam vo melanholija,se budam placejki...sakam da pijam liksilium sekojden no moite ne mi dozvoluvaat
 12. N

  Љубовна депресија

  Padnav 2 vo mojot zivot vo depresija...onaa prvata ke ja pametam cel zivot...togas go vidov pekolot..ne jadev,se budev placejki,od 24 casa dnevno 20 placev,am nikogo nisto ne slusav,pocnav da pijam leksiliumi..strasno bese
 13. N

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  Blagodaram na sovetot ...ke razgovaram so nega pak ako ne biduva tutto finito ke bide ...
 14. N

  Потреба од “те сакам“?!

  imam potreba od te sakam samo od edna licnost vo mojot zivot....
 15. N

  Што најмногу сакате?

  Sakam da uspeam vo zivotot
 16. N

  Дали сте одмаздољубиви?

  Ne sum odmazdoljubiva..go sakam kompromisot megu lugeto :)
 17. N

  Со кого се познавате од форумов?

  so nikogo bidejki sum nova...:( inaku sakam da se zapoznaam so mn luge od ovde
 18. N

  Три работи кои ви фалат во животот

  Ljubovta moja koja ja sakam najmn,sreka,i mir
 19. N

  Плачење

  Sekoja ve4er placam...za mojata ljubov...:(
На врв Bottom