Резултати од барањето

 1. T

  Фан Клуб: Барселона

  Гундоган во Барселона ?? Според мене многу тешко после ваква сезона во Сити. Клучен играч моментално заедно со Халанд
 2. T

  Фан Клуб: Тетекс - Тетово

  ФК Тетекс - ГФК Осогово 6:1 стрелци: Салији х2, Јусуф х2, Стојковски и Кировски
 3. T

  Фан Клуб: Тетекс - Тетово

  Тетекс против Осогово у баражот за опстанок. Натпреварот е у Недела а утакмицата е од 17:00
 4. T

  Фан Клуб: Барселона

  Ставање печат на титулата со стил!! Нека е со среќа
 5. T

  Фан Клуб: Тетекс - Тетово

  Како заврши Тетекс? Немам интернет по дома..
 6. T

  Фан Клуб: Тетекс - Тетово

  Најверојатно и така ќе играат за нивни интереси. Знам и колкави се шансите за победа (натпреварот ќе се игра во Врапчиште без присуство на публика) наше е да се надеваме па останатото во Сабота ќе го видиме
 7. T

  Фан Клуб: Тетекс - Тетово

  Напротив. Опстојувањето е у наши руке.. Арсими сигурно појќе ќе сака Локомотива (Фортуна) да опстане која ќе има сигурни 3 бода во Сабота со Беса 1683745006 П.с за иронија можеш да рачунаш кога мрт.... каури од Брегалница играа за вас кога бевте во борба за титула со Вардар
 8. T

  Фан Клуб: Тетекс - Тетово

  Зависи од климата во Чегране.
 9. T

  Фан Клуб: Вардар

  Годинава Тетекс не можеше да се надигрува ни со Слога Виница и Саса а камо ли со Воска, Гостивар и слични порази ко планина 1683562588 П.с со среќа утре во дербито
 10. T

  Фан Клуб: Вардар

  "Земале" за едниот натпревар да заврши 0:0 едниот да го загубат минимално.. да точно е земаа пари од Силекс за припреми и котизација зошо беа на раб на егзистенција нишо повеќе од тоа. Силекс ги зеде сите 9 бода а исто и Вардар сеедно како на Тетекс не им беа потребни затоа што немаа амбиции за +
 11. T

  Фан Клуб: Вардар

  Само немој да се нервираш :icon_mrgr: Се радувам.. а коа ќе почнеш и ти да се радуваш на вакви лакрдии тогаш Вардар ќе влезе во 1-ва лига зошо така функционира 2МФЛ. Позз и со среќа во баражот.
 12. T

  Фан Клуб: Вардар

  Поздрав до мојот другар @Skopje Rossonera и неговиот омилен тренер Калц :icon_mrgr: СК-ТЕ
 13. T

  Фан Клуб: Пелистер

  Фала браќа:vozbud:должиме 6 наредна сезона цел стадион слушна:pos:
 14. T

  Фан Клуб: Вардар

  Тетекс со Воска изигра една нерешено и една беше нерешено до 70мин на АМС во Тетово башка на тоа 2 утакмици во Ск ви беа пуштени (иако можеше да има наигрување) се тоа од добра надеж и воља на Војводи..тоа што вие не можевте да разберете дека во 2ра лига не функционираат така работите дека не...
 15. T

  Фан Клуб: Барселона

  Не е реално колку имаме среќа сезонава :pos: :pos:
 16. T

  Фан Клуб: Барселона

  Рафиња на крај ќе испадне клучен играч :pos:
 17. T

  Фан Клуб: Барселона

  Педри како што се најавува ќе го пропушти дуелот со Билбао
 18. T

  Фан Клуб: Барселона

  Билбао гости па Ел Класико натпревари што доколку ги добиеме дилемата околу Ла Лига ќе заврши барем според мене
 19. T

  Фан Клуб: Барселона

  Чави треба ептен од готово- вересија да направи сезонава за да биде сменет а и тогаш е знак прашалник
 20. T

  Фан Клуб: Барселона

  Не сум во можност да го гледам натпреварот зошто е Френки изваден на полувреме да не е во прашање повреда?
На врв Bottom