Резултати од барањето

 1. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  https://x.com/MrTomMcDermott/status/1703473164108308654?s=20 ????
 2. Христов

  Фан клуб - РК Вардар

  Добар пренос МРТ :facepalm:
 3. Христов

  UEFA Champions League - Season 2023/24

  Хехе
 4. Христов

  UEFA Champions League - Season 2023/24

  А што чекаат со распоредот?
 5. Христов

  ATP тенис - општа дискусија

  Има вистина тоа што го пишуваш, но има и друга страна. Еве сега на Гарос, гледав Зверев-Тиафо и таму се игра до крај. Само заради лудоста на Тиафо не отиде во 5ти сет. На големиот екран напишаа дека последното метро е во 00.40, после тоа треба сам да се снаоѓаш, а може да си 10, 15, 20 километри...
 6. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако се продаде клубот, ограничувањата што ги имаме од ФФП ќе останат?
 7. Христов

  Евролига 22/23

  Каков хаос е на твитер од кошаркарски новинари и некои ботови, секој играч го носат во било кој клуб :pos:
 8. Христов

  ATP тенис - општа дискусија

  Па не знаев некој дали го интересира, да не се правам паметен овде :icon_lol: Гледав во сабота на 3ти, од сместувањето излегов во 8.30 сабајле и се вратив сабајле во 2.15. Немав среќа со жребот, ми се погоди половината на Медведев во која испадна во прво коло идиотот. Имав дневна карта за 4те...
 9. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Во каков лузерски клуб се претворивме, страшно
 10. Христов

  ATP тенис - општа дискусија

  Хахахаах, дообар! :icon_lol:
 11. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Софија - Малага, Малага - Севиља воз. Севиља е еден од најубавите градови во Шпанија.
 12. Христов

  ATP тенис - општа дискусија

  :pijani:
 13. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  А што повеќе? Ниту за втор не е, реално. :D Фред од синоќа е едно од најлошото издание што го имам гледано од играч на Јунајтед, катастрофа.
 14. Христов

  Евтини авионски карти

  Аууу, првпат читам за нешто вакво. Лудаци :facepalm:
 15. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Знам дека не е можно, но кога би било можно би ги избркал сите до еден, ама буквално сите до еден. И од 0, со нов тренер, нови играчи. И да, секако во договорите би им ставил ако не бидат во ТОП4 да мора да вратат 50-60% од лудачките примања што ги имаат на годишно ниво, па тогаш дали ќе играат...
 16. Христов

  ATP тенис - општа дискусија

  ХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХА
 17. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Нивото на Матич веќе е за во Црвена Звезда. АВБ е толку очаен во напад, после секое поминато лето се надевам дека ќе се врати со нешто барем подобрено, јок, ништо. Дали и тренираат летно време освен одржување фитнес, очаен е, со ваков лимитран бек не можеш да играш фудбал. А Марсиал и да сакаш...
 18. Христов

  Македонска фудбалска репрезентација

  По некој портали имаше дека не е потребно ПЦР за Букурешт, тоа дефинитвно е?
На врв Bottom