Резултати од барањето

 1. Донев

  PlayStation 5

  Демек не е битно тоа како изгледа во домашниот сетап. Еве мене ми се свиѓа ептен дизајнот, ама нема да го собере кај што ми е сега четворката па ќе мора да го ставам на биро до монитори кај што нема воопшто да се вклопува и ќе штрчи.
 2. Донев

  Слушалки (earbuds)

  Стварно е неверојатно и за почит како на буквално секоја тема можеш да пишеш нешто глупо :cuc:
 3. Донев

  UEFA Europa League

  Пребитен натпревар од ЛЕ. Од блиски извори дознав дека не можел ноќеска да спие, око не склопил.
 4. Донев

  La Liga Santander 20/21

 5. Донев

  Фан Клуб: Челзи

  https://www.chelseafc.com/en/news/2020/12/04/chelsea-vs-leeds---anatomy-of-a-rivalry0
 6. Донев

  PlayStation 5

  Белите пластики од страна се вадат и заменуваат лесно, и имаше уште пред да излезе страни кои продаваа исти во различни бои. Ама како што знам од Сони ги скинаа сите. Претпоставувам дека они планираат да продаваат понатаму.
 7. Донев

  PlayStation 5

  Концепт...
 8. Донев

  Game of Thrones

 9. Донев

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Одличен Тенет (y)
 10. Донев

  Фан Клуб: Челзи

  Тимо + Тами :D Доколку е Пули фит, јас би одел со него, Вернер и Зијех во напад. Маунт, Канте, Хаверц средина. Лидс ќе напаѓаат, би требало вака да можат и на контри лесно да им прават шанси. Мислам дека во секој случај нема никакви шанси Жиру да е стартер. И Лампард на некој начин си кажа...
 11. Донев

  Фан Клуб: Челзи

  А сега заслужува пофалба? :D
 12. Донев

  Фан Клуб: Челзи

  Најмногу ме радува тоа што уште еднаш покажаа дека тимот созрева. Во одбрана само Менди остана, четворицата пред него скроз различни. Пред два месеци истото да се случеше сигурно ќе примеа бар еден глуп гол. Уствари и скоро секој тим да ги смени сите четири дефанзивци скоро сигурно ќе прими гол...
 13. Донев

  Cyberpunk 2077

 14. Донев

  Фан Клуб: Челзи

  Иако пишав таков тим, сметав дека е опасно да се направат толку измени и очекував да кикснат вечерва. Ама најубаво е вака кога ќе изиграат одлично со скоро скроз сменет тим :X3: Обезбедено првото место, ептен е добро што и против Краснодар ќе може да ги смени сите играчи кои ќе играат против...
 15. Донев

  UEFA Champions League - Season 2020/21

  Најбитното прашање е дали судијата на Јуве - Динамо успеа да го следи темпото на играта?
 16. Донев

  UEFA Champions League - Season 2020/21

  Го заврши натпреварот со 4 гола.
 17. Донев

  UEFA Champions League - Season 2020/21

  Жиру :cuc::cuc::cuc: 1606944783 Било кој е ваљда подобро од играч за кој се знаеше дека 90% добива уште еден жолт.
 18. Донев

  UEFA Champions League - Season 2020/21

  Не го извади Фред на полувреме? Генијално:pos:
 19. Донев

  Фан Клуб: Челзи

  Мајстор.
 20. Донев

  UEFA Champions League - Season 2020/21

  Жиру :cuc:
На врв Bottom