Резултати од барањето

 1. Z

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Prodadeno brisi Tocaceto prodadeno brisi
 2. Z

  Општи вело муабети, прашања, совети

  5500 den. PS.Pozdrav od sopstvenikot :)
 3. Z

  Se prodava Canon EOS 5 (FILM )

  Se prodava Canon EOS 5 (aparat za film) so objektiv Canon 28-80mm USM. Cena za teloto 2000 den.a objektivot 3000 den. Info Toni Boskovski tel.070221476
 4. Z

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Nekomu da ne mu treba volan za city bajk ITM i 2 racki za kocnici? Ostanati visok posle restavracija. Cena 1000 den.
 5. Z

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Еве слика ,мислам се гледа каде недостасува прстенестото пластично мутерче и за кој тип вентил се работи. За пластифицирање мислам не е потребно лакирање или грешам? Секако ке си прашам во Златна Рака...
 6. Z

  Општи вело муабети, прашања, совети

  27-ца се и со ептен мали оштетувања и ај помош ако мојт? Пумпата е ок и си функционира ама и фали само оној дел кој влегува во вентилот на гумата.Чаре?
 7. Z

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Во принцип секако едно ептен фино искуство.Мислам дека веројатно за неколку месеци би се нафатил на реприза на ваков проект.И би инсистирал повеќе на доследно пазење се да биде фабрички оригинално,иако секако е проблем наоѓање оригинални резервни делови,потоа не би се зезал премногу со...
 8. Z

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Сосем ненамерно налетав на напис на нет,за дечко од Загреб кој од досада го средил стариот точак на другар му кој лежел на таван 20 и кусур години.И знаеш после како иде она "могу ја и боље бе" хе хе хе Според оние кои се разбираат појке од мене Рог изработувал многу поквалитетни рамови од Унис...
 9. Z

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Онака од досада ,после 3 недели и 4000 ден.трошок[
 10. Z

  PlayStation 4

  Продавам Sony Play Station 4 , со 2 џојстика и 2 игри : FIFA14 и Destiny. Цена :370 евра. Заинтересирани ПП.
 11. Z

  Музичка берза, инструменти, музичари, бендови...

  Prodavam sosem nova (voopsto ne svirena),elektricna gitara Ibanez GAX-30 Black Night proizvedena vo Indonezija so 2 godisna garancija.Cena 260 evra bez zameni. Tel.072/931-318
 12. Z

  Пазарете се тука!

  Prodaden!
 13. Z

  На која песна сакате да имате секс?

  http://www.youtube.com/watch?v=StUQVixOH_Q&list=PL4MJ3RxYGAFG0Dc96UhafkUUd9Mifz__v
 14. Z

  Музичка берза, инструменти, музичари, бендови...

  Prodavam pedala za gitara Boss SD1 ,koristena isklucivo doma,vo sostojba kako od prodavnica.Doagja vo komplet so originalnata kutija,manual itd. Cena 2000den.
 15. Z

  Музичка берза, инструменти, музичари, бендови...

  Najdeno ,zavrsena rabota. :ojeaa:
На врв Bottom