Резултати од барањето

 1. G

  Audi A4 2000 110ks или Audi A4 2001 101ks?

  Во план сум да земам возило, се одлучив за Ауди а4, е сега моторот 110 кс знам дека е докажан, ама за уште малку доплата може да се земе поновиот модел од 2001 нагоре што носат мотор со 101 кс, јас сум заинтересиран за 101 кс, е сега некој поискусен што го возел тој мотор на возило да каже дали...
 2. G

  Имотот на Дамата

  Имотот на дамата Имотот на дамата е турска ТВ серија која се темели на истоимениот популарен турски роман од Орхан Кемал и снимена е со буџет од 1,8 милиони долари. Приказната започнува во 1950 година, време кога возбудата е во воздухот поради рокот на изборите, предизвик...
 3. G

  Македонски и странски телевизии во живо

  Гледајте Македонски и Странски телевизии во живо. Линк: http://tv.iluzionist.com.mk/Македонски канали: A1, A2, Алсат, Алфа, Ирис, Канал 5, Канал 5+, МТВ1, Наша ТВ, Сител, Сител 3, Скај Нет, Телма, Џангл TB Странски канали: ESPN (Спорт) EuroSport (Спорт) Sportal (Спорт)...
На врв Bottom