Резултати од барањето

 1. kokcidioza

  Kуќи опседнати од духови?

  Slaba rabota...
 2. kokcidioza

  Хорор филмови

  Tesko sranje
 3. kokcidioza

  Хорор филмови

  Stvarno e dobar, preporaka i od mene! Retko ima dobri hororki u poslednite nekolku god ama koj go nema gledano ovoj nema da zgresi ako go pusti. Za dvojkata nezz kakov e ama utre ke odam vo kino i ke vidam ;)
 4. kokcidioza

  Хорор филмови

  Tesko sranje prijatele. Dr pat gledaj prvo trailer...
 5. kokcidioza

  Хорор филмови

  Prviot bese odlicen, da se nadevame deka i ovoj ke bide. Dostapen li e za download?
 6. kokcidioza

  Ви се случила некоја натприродна работа?

  Pa pusti ja tuka snimkata ako moze da vidime i da ocenime ;)
 7. kokcidioza

  Честитки за Свадбата на Кокцидиоза :)

  Vi blagodaram :love: samo ubavini na site vi posakuvam :)
 8. kokcidioza

  Ви се случила некоја натприродна работа?

  Baduko e ribesko lol
 9. kokcidioza

  Сте пуштиле ли солза на некој филм?

  Ko budala placam na nekoi filmovi, da me gleda nekoj ke se smee tri dena... Na onoj 'the fault in our stars' od pocetok do kraj sum go isplakala, dusata mi izleze... One day - mn dobar film, prekrasna romanticna prikazna, so mnogu neocekuvan kraj na koj nikoj ne bi predpostavil, me otepa od...
 10. kokcidioza

  UVB-76 - мистериозната фреквенција во Русија

  Navistina interesno i mn misteriozno. Ako nekoj najde nesto novo vo vrska so ova neka postira.
 11. kokcidioza

  Земјата е рамна?!

  Da da ramna e i kitovi ja vlecat... Lele lele... :facepalm: :aplauz::pos:
 12. kokcidioza

  Духови, сеништа (сенки)...

  Stvarno si bila mnogu pametna...
 13. kokcidioza

  Creepy Pasta

  This story begins with a couple who decided that they wanted to go out for the night, so they called up their usual babysitter to take care of the kids. When the babysitter arrived, the children were already asleep, so she decided that she would pass the time by watching some TV. However, the...
 14. kokcidioza

  Паранормално истражување (истражувачи, направи, EVP снимки)

  Moze nekoj link vo vrska so ova?
 15. kokcidioza

  Духови, сеништа (сенки)...

  Приказни за духови Постојат луѓе кои не веруваат во духови, но во различни точки на светот тие сe поjaвуваaт и има многу очевидци, кои раскажуваат едни и исти приказни. Од 1948 година наваму духот на мажот со чантата постојано се поjaвува на аеродромoт Хитроу. Пред повеќе од половина век при...
 16. kokcidioza

  Чудни појави низ светот!

  Malku kasno pisam ali aj.... Kako mozes da kazes i ti a i tie naucnicite deka e konstatirano deka mikrofonot e od pekolot. Bil li nekoj od tie naucnici vo pekolot pa da moze taka da konstatira. Ako bil i se vratil sekoja cest, togas vo pravo e... :pos::pos::pos: Ova moze im se tunelite
 17. kokcidioza

  Вонземјани, НЛО...

  А нели си размислил дека можеби не треба или не сакаат да се откријат.Можеби треба само да не набљудуваат...
 18. kokcidioza

  Вонземјани, НЛО...

  Ова е тврдење од страна на некоја црква.Црковните гледишта секогаш го потврдуваат обратното од научните гледишта.Црквата може и некогаш да забега,како што е случајот со твојот пост.Јас не сакам да те навредам или да те наведам на верување спротивно на твоето но за мене ова нема логика.Попот што...
 19. kokcidioza

  Вонземјани, НЛО...

  Веруваш дека сите НЛО што ги гледаме се демони ???
 20. kokcidioza

  Вонземјани, НЛО...

  Ништо не се знае и ништо не може со сигурност да се тврди.Можеби НЛО се вонземски,можеби па вонземјанците ги има секаде околу нас,се е можно ... Но се додека е волку лесно да се манипулира со луѓето нема ни да дознаеме.Како овци не стрижат,ама до кога ...
На врв Bottom