Резултати од барањето

 1. Esobar

  Среќен Роденден Nikola Volkovo

  Шеќерче,среќен роденден,се најубаво...здравје,среќа,љубов,ЌЕШ и се останато... : ) :wink:
 2. Esobar

  Среќен Роденден ЗокиАрсенал

  Братко дочека и ти 18че : )) те фаќа закон :) Нека ти е среќен роденденот...се најубаво во животот :) Здравје,среќа,љубов,пари....да се радуваш на многу успеси на Арсенал,да поминеш уште многу незаборавни моменти со екипата дечки од тв :)) и се друго Нај,нај...да ни бидеш весел и насмеан како...
 3. Esobar

  Помош за Петар Мијалков

  Maliot Petar Mijalkov ima samo 5 i pol godinki i seušte nema diagnoza za negovata bolest . Imeno, toj ima problemi so glasot i ne moze da zboruva. Na 3 -ti Mart 2010 -Vo Turcija e zаkažan pregled na nuklearen sken na glavata vo Istambul , za koj e potrebna pomos od 5000 evra. Tatkoto Zoran...
 4. Esobar

  Среќен Роденден GavolRulz

  Аце брат4е среќен роденден се најубаво:) здравје,среќа,пари,пи4иња и се останато што посакуваш :) :mrko:
 5. Esobar

  Среќен Роденден MITEMAN

  Друже среќен роденден се најубаво :helou: сите желби да ти се отстварат и доста титули да дочекаш на РЕАЛ:helou:
 6. Esobar

  Честит празник -денот на револуционерната борба

  Честит 23 Октомври! Нека ни е честит и вечен 23 Октомври денот на Македонската револуционерна борба!Денот на формирањето на ВМРО!На овој ден пред 116 години била создадена Внатрешната Македонска Револуционерна Организација! Да сме живи и здрави! Да живее Македонија!:vmro: :cuc:
 7. Esobar

  Среќен Роденден Ivan Makedonski

  Брат среќен роденден се најубаво :) поздрав пират43 :baeh:
 8. Esobar

  Среќен Роденден kpbKENGUR

  Кенгурчо среќен роденден се најубаво =) :salut:
 9. Esobar

  Од денеска и дијаспората со право на глас

  Од денеска, 1 септември, важат измените во Законот за избори, со кој на Македонците во дијаспората им се овозможува да гласаат за претседател и за пратеници. Со овој закон дијаспората ќе гласа за три пратенички мандата, со што следниот состав на Собранието ќе брои 123 пратеника Од денеска...
 10. Esobar

  Среќен Роденден "Свршаваат само што ќе ме погледнат"

  Среќен роденден друже се најубаво :helou: абе кај е членов се изгуби нешо слабо е активен :jaj:
 11. Esobar

  Среќен Роденден Saber Rider

  Братче среќен роденден се најубаво здравје па се друго..пари,среќа,жени и секако многу победи на Вардар да прославиш оваа година :toe: на роденденот ти истече банот исто ко и мене лани :icon_lol: :komiti: и МРКО засекогаш
 12. Esobar

  Среќен Роденден city

  Друже среќен роденден се најубаво здравје па се останато :helou:
 13. Esobar

  Среќен Роденден Urban_Mover

  Среќен роденден за фанот за Реал се најубаво :helou: многу титули да дочекаш на Реал :):helou:
 14. Esobar

  Среќен 19ти роденден ВМРО ДПМНЕ

  ГРУЕВСКИ ПОВИКА НА ОБЕДИНУВАЊЕ ЗА ДРЖАВНИТЕ И НАЦИОНАЛНИТЕ ИНТЕРЕСИ Претседателот на Владата Никола Груевски и лидер на ВМРО-ДПМНЕ денеска апелираше на внимателност и посветеност на државните и националните интереси во контекст на прашањето за името и претстојното продолжување на разговорите...
 15. Esobar

  Среќен Роденден MKEUpatriot

  Мац ај среќен роденден се најубаво се што сакаш да ти се исполни :) на убав ден си роден денеска и партијата полни 19 год.:pipi:
 16. Esobar

  31.5.09 оваа недела со почеток во 19Ч ќе се одржи 18 годишна конференција на УМС

  Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ е формирана на 4 Мај 1991 година со одлука на партискиот Конгрес во Прилеп. Таа претставува континуитет на историската младинска организација која ги ширела идеалите за независна и самостојна Република Македонија. Низ годините, Унијата на млади сили...
 17. Esobar

  Среќен Роденден Gh0$T

  Струмичанец среќен роденден се најубаво здравје,пари,среќа.....
 18. Esobar

  Среќен Роденден Адриано

  Брату среќен роденден се најубаво во животот :pipi:
 19. Esobar

  Среќен Роденден Др. Кулен

  Друже среќен роденден се најубаво во животот здравје па се останато и да си очекаме многу победи на Вмро Дпмне:pipi: п.с ама ми тргна со роденденскиве теми:kesa:
 20. Esobar

  Среќен Роденден david_91

  Сарван брату среќен роденден се најубаво во животот здравје па среќа пари љубов се што сакаш :helou:
На врв Bottom