Резултати од барањето

 1. Jonson

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Sto da napisam zasto gi primam parite
 2. Jonson

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Prv pat izvadiv pari od bet365, i sea od komercijalna banka mi baraat da podpisam dokument koja banka gi praka parite i zasto gi primam..ne smeam da napisam deka se od oblozuvanje?
 3. Jonson

  Сончев брег

  некој да ми препорача соба со кујна,студио,апартман за 2лица
 4. Jonson

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  помош ако може, компјутерот кога ке го пуштам,после кратко време се укочува цјелиот и не може нисто да се прави,а а поекокогаш сам се рестартира,а нов виндовс инсталирав па исто така е,,дали е можда од виндовсот или има некој дел расипан па ѕатоа така прави,,и кој би можело да биде тој дел
 5. Jonson

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  здраво. ми треба помош. пред некој ден по грешка избришав порака на фб.. дали може таа порака да ја вратам некакооо.. ми требаа....
 6. Jonson

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  може ли некако да се одблокира забрана за пракање на пријателства?
 7. Jonson

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  не знам кој ми е код на емаил адреса на yahoo mail, и не памтам ни прашање ни ништо,(значи само емаил адресата ја знам) и сега ми треба помош дали може некако да се уклучам на акаунот. ако знае некој дали има шанси со број,хак и слично, ако треба ке платам само некако да влезам.
 8. Jonson

  Скопје 2014 (Генерална дискусија)

  Туристите го заменија Охрид со центарот на Скопје Бројот на туристи продолжува се повеќе да расте, а скопската метропола станува топ-дестинација. Центарот на Скопје го посетиле повеќе туристи отколку атрактивниот Охрид. Општина Центар е на прво место според бројот на еднодневни посети на...
 9. Jonson

  Концерт по повод 8-ми Септември на арена Филип II

  концертот беше одличен супер топ, полн стадион... еве прв дел од концертотhttp://www.youtube.com/watch?v=DQu4D13FcVc&list=UUVcIHZ_T7X2i2fjpGjom8dA&index=4&feature=plcp
 10. Jonson

  Нека ни е честит 8 септември - Денот на независноста!

  Нека е Честит и за многу години!
 11. Jonson

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  ми треба песната што почнува со свирење па после истото тоа со бас, мислам дека никој не пее, по дискотеки ја пуштаат
 12. Jonson

  Барселона - Реал Мадрид [ЕЛ КЛАСИКО], четврток, 23.08, 22:30

  ајде лапај барса петарда, HALA Madrid!
 13. Jonson

  Плазма или LCD?

  за парите е одличен
 14. Jonson

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Motherwell 1X Malmo 2 2.7k
 15. Jonson

  Македонија - Доминиканска Република | Квалификации за ОИ, Лондон - 1/4 финале [петок 23:30 ч.]

  да ти се плукнам во глупиот тренер, труп:mad::mad::mad: 20 водиме, 13 водиме и на крај да изгубиме со 10:mad:
 16. Jonson

  Помош: Барам еден филм!

  да тој е, ФАЛА многу!
 17. Jonson

  Помош: Барам еден филм!

  го барам филмот, на Сител го даваа пред месец-два, со јака пушка е и ке ја пренесе со брод и ке сака да го убие претседателот мислам што ке држат говор на отворено, а пушката ке биде во комбе скриена и може бежично да се употребува
 18. Jonson

  Грција ги „фиромизира“ новите регистарски таблички

  еве како им ставиле налепници http://www.motika.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=32872:2012-07-06-10-41-27&catid=4&Itemid=17
 19. Jonson

  Роналдо vs Меси

  Ronaldo е подобар
 20. Jonson

  Џенифер Лопез во Софија на 18.11.2012

  а за Lady Gaga знаеш колку пари е карта?
На врв Bottom