Резултати од барањето

 1. >>ЕкО<<

  Храна за кучиња

  Добро кажано. У право си друже. Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. >>ЕкО<<

  Храна за кучиња

  Мислам дека за сите е многу очигледно за поефтино. Купена морам да купувам а квалитетна купена не е баш ефтина. А вака имам за без пари готова храна. Тоа беше поентата. Sent from my iPhone using Tapatalk
 3. >>ЕкО<<

  Храна за кучиња

  Гледам многу различни мислена но ајде сега вака: што доколку имам можност редовно секојдневвно да се храни кутрето со месо? Значи работам во ресторант и имам можност ( варено телешко што останува од рскавици, лој мешано, плеславици итн). Е сега дали тоа е ефикасно, од искуство знам со првото...
 4. >>ЕкО<<

  Патување во Египет

  Savana ова лето има доста понуди, јас кога прашував ми го препорачаа regina swiss како најповолно за со две деца( скоро 1500е но со сите давачки) во aurora немам прашано сеуште. Бидејќи се со allinclusive ме интересира дали го имаат исти принцип како во турција на пример, со вечерни анимации...
 5. >>ЕкО<<

  Турција

  Бодрум или Мармарис? Ова лето планирам да посетам едно од овие, но неможам точно да се решам. Некаков предлог, споредба...? Sent from my iPhone using Tapatalk
 6. >>ЕкО<<

  Кучиња (грижа, општи дискусии)

  Со или без педигре? Што е разлика за истото куче доколку има педигре? Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. >>ЕкО<<

  Контактни леќи

  За раствор се зависи од тоа како окото ке го прифати. Јас можам само да кажам од мое искуство Прокулинот можеби е најефтин но е катастрофа. Многу раствори сум пробал но само со Прокулин осеќам разлика и тоа на полошо. Јас би го забранил. Сепак за око се работи секојдневно се користи и мислам...
 8. >>ЕкО<<

  Софиja - импресии

  Ке пробам ако најдам во Ќустендил зошто транзит ке поминам, ако не па со евра ке купам винетка мора да примаат на бензиска и не верувам дека е голема разлика, па ке сменам евра во Боровец ако не се снајдам. Па фамилијарно одам и баш затоа се одлучив за Боровец. Sent from my iPhone using...
 9. >>ЕкО<<

  Фан Клуб: Интер

  Link за вечер? Sent from my iPhone using Tapatalk
 10. >>ЕкО<<

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Би требало Deja Vu Sent from my iPhone using Tapatalk
 11. >>ЕкО<<

  Софиja - импресии

  Тука ми рекоа имало и подземен паркинг. Иначе првин идам за Боровец така што кај може да се сменат пари? Ме интересира за винетка дали може во евра да се плати? Sent from my iPhone using Tapatalk
 12. >>ЕкО<<

  Преспав (прв македонски “сит-ком“)

  Алал да ти е ! Единствено не ми е јасно како може да ги нема официално објавено до сега? Сепак сме во такво време што веднаш се постира сето тоа што се прикажува на ТВ. Дури и live одат некои програми од различни дешафки а камоли за серија. Не треба мислам да напоменувам дека е Преспав...
 13. >>ЕкО<<

  Преспав (прв македонски “сит-ком“)

  На youtube само 4 епизоди од прва сезона ги има. Кај да ги најдам сите? Sent from my iPhone using Tapatalk
 14. >>ЕкО<<

  Софиja - импресии

  Паркинг во близина на центарот кај е најповолно да се паркира за да се прошета во строгиот центар? Инаку најверојатно првин ќе одиме во Боровец па од таму се враќаме преку Софија и да прошетаме малку. Можеби ете и за таа рута нешто да дополниш доколку знаеш. Sent from my iPhone using Tapatalk
 15. >>ЕкО<<

  Софиja - импресии

  Скопје-Софија? Се што е потребно и што би требало да знам? (патарини, патни услови, безбедност...) Околу нова година планирам на прошетка па секоја информација е добро дојдена. Btw прв пат одам. Sent from my iPhone using Tapatalk
 16. >>ЕкО<<

  За мажите: машинка за бричење или стариот добар брич?

  Кај нас кај може да се најде барем нешто слично? Sent from my iPhone using Tapatalk
 17. >>ЕкО<<

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Каде може кај нас да се најде нешто вакво? Воопшто нешто слично на машки акцесорис? Sent from my iPhone using Tapatalk
 18. >>ЕкО<<

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  За што е? Sent from my iPhone using Tapatalk
 19. >>ЕкО<<

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Навигација за Мерцедес Ц класа 2008? Фабричка навигација има но бара ЦД да се вметне. Каде може да се најде некој да инсталира мапи за овој модел? Sent from my iPhone using Tapatalk
 20. >>ЕкО<<

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Реплек маркет Хубо, Бриколаж...и на огласи има што продаваат поголеми количини за добра цена Sent from my iPhone using Tapatalk
На врв Bottom