Резултати од барањето

 1. ме ─╤╦︻ спука

  Работнички - Ливерпул 29.07.2010 - 20:45

  Остај ја политиката настрана , ова е футбал , место да се навива за Работнички навивачите само чекаа да дојде топката кај киргиакос да го свират Срамота за македонците , ни се смее цела европа
 2. ме ─╤╦︻ спука

  Работнички - Ливерпул 29.07.2010 - 20:45

  Нгог беше најдобар 2 гола
 3. ме ─╤╦︻ спука

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Го гледав напреварот со оние американски алл стар шо се мислат дека најаки од америка леле ги растуривме 5-2 и тоа со втор тим , земаме премиер оваа сезона
 4. ме ─╤╦︻ спука

  Работнички - Ливерпул 29.07.2010 - 20:45

  Ви се молам ова е футбал , не е политика
 5. ме ─╤╦︻ спука

  Работнички - Ливерпул 29.07.2010 - 20:45

  Срамота за Македонија за свирење на играчот киргиакос , се посрамотивме пред европа , ова покажува дека немаме почит кон футбалот
 6. ме ─╤╦︻ спука

  Работнички - Ливерпул 29.07.2010 - 20:45

  Срамота што го свират на киргиакос , он е футбалер не е политичар он е футбалер
 7. ме ─╤╦︻ спука

  Фан Клуб: Хајдук Сплит

  Само да прашам дали Хајдук Сплит се два клуба или е еден? , добра фора ова тема со два клуба оти се малку фанови , не ми замерајте било да сте фанови на Хајдук или фанови на Сплит
 8. ме ─╤╦︻ спука

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Роналдо ќе биде ЦР9 нема да биде ЦР7 оти знам дека ЦР9 му е брендиран знак и симбол , нема шанса да го мења или пак ќе го брендира и ЦР7
 9. ме ─╤╦︻ спука

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  кака да се продаде ја унистува забавата во реал сака да биде он прв тим ама мозе само вода да му носи на цр9 он е сто пати појак од кака кака само нека сана да биде ко цр9 не вреди веке па не вреди нека се пензионира во бразил и усте така нека изигра во бразил веке не е интересен само цр 9 е...
 10. ме ─╤╦︻ спука

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Сто сакас раул и гути да играат во реал на 40 години така нема титули мора со млади мора да се омлади реал ако не нема прогресивност во борбата за титули ,сами ресија да си отидат не ги бркасе никој ама оти се стари по 40 гоини со сакаа да бидат прв тим е па нема така титули мора со младилци...
 11. ме ─╤╦︻ спука

  Како се вика кучето на членот над тебе?

  Како се вика кучето на членот над тебе?:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 12. ме ─╤╦︻ спука

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  на фејсбук зборев со кристиано роналдо и ми рече дека може да зборувам во негово име на форумов го сакам мурињо мора да дојде и да се донесе под итно сколс и гигс
 13. ме ─╤╦︻ спука

  Фан Клуб: Јувентус

  следната година ќе викаме јувентус воскресе
 14. ме ─╤╦︻ спука

  Фрли нешто на другиот :)

  mu frlam rezervna guma od tocak za ficoto
 15. ме ─╤╦︻ спука

  Прашај ме да те прашам

  da kolku si visok?
На врв Bottom