Резултати од барањето

 1. X

  La Liga Santander 2021/22

  И наградата зајголеми дркачи во ла лига темата иде на фановите на челзи :ROFLMAO:
 2. X

  Роналдо vs Меси

  Пичку матер, не знаев дека Роналдо играл сам во Реал :D Значи по таа логика Роналдо без Модрич, Касемиро, Крос, Бензема во Реал ништо немаше да има освоено, плус во Јунајтед да не му беа Сколс, Руни, Ван Дер Сар немаше да има ниедна титула ЛШ... Пред да дојдат Модрич и Касемиро Реал немаше...
 3. X

  Фан Клуб: Барселона

  Online на официјалната страна.
 4. X

  Фан Клуб: Фиорентина

  :((((((((((((((
 5. X

  Фан Клуб: Аргентина

  Not sure if Џони Вајсмилер or Joey Barton :unsure:
 6. X

  UEFA Super Cup 2017 - Real Madrid vs. Manchester United

  Кој има време нека го гледа :)
 7. X

  UEFA Champions League 2016/17

  Еј те молам само немој да ги мразиш од дното на душата :( Пичку матер, Македонија држава со најмногу експерти по жител :D
 8. X

  UEFA Champions League 2016/17

  Пеп.
 9. X

  La Liga Santander 2021/22

 10. X

  La Liga Santander 2021/22

  За време на Пеп не ми текнува некој да ги тепал Барса со повеќе од 1 или 2 гола (со 2 гола разлика дали 3 пати ги имаат тепано, едно што ми текнува е Интер во ЛШ, Нумансиа на почеток и Херкулес 0-2). Играта беше многу постабилна за време на Пеп и тимот имаше многу по константна форма.
 11. X

  South Park

  I membeeer
 12. X

  La Liga Santander 2021/22

  Прандели е класа тренер, само како ќе се снајде во Шпанија ќе видиме.
 13. X

  Пазарете се тука!

  Samsung S5 супер сочуван. Дајте понуда :)
 14. X

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Ве молам пишете ми што би препорачале да земам, Nexus 5x или Huawei P9 Lite. Huawei-то ми испаѓа некои си 40 евра поефтино :)
 15. X

  Фан Клуб: Барселона

  Dopuna
 16. X

  Фан Клуб: Барселона

  Momentalno nakaj camp nouMomentalno nakaj camp nou
 17. X

  Фан Клуб: Барселона

  Да не знае некој смештај (приватно вц) во Барса за пристојна цена од 12ти до 19ти Август, сакам да ја фатам супер куп утакмицата со Севиља :)
 18. X

  UEFA Champions League 2015/2016

 19. X

  ТРОЛ: Заев vs Латас

  Според твоево тврдење испаѓа дека ако он е наведен од заев ти си наведен од вмро да седиш, ќутиш и да не се буниш. Не зборувај за лицемерие...
 20. X

  Купувaм entry level DSLR

  Sony Alpha A200 со 2 објектива (Sony - 18-70mm и Sigma 70-300mm), Sigma поларизирачки филтер, Sigma UV филтер и Lexar картички.
На врв Bottom