Резултати од барањето

 1. AIKEN

  Барселона - Реал Мадрид [ЕЛ КЛАСИКО], четврток, 23.08, 22:30

  Е не ми е јасно , стварно не можам да си разберам во главата. Алал да ти е... --- надополнето: 30 август 2012 во 02:43 --- Многу точно
 2. AIKEN

  Фан Клуб: Ливерпул

  Хунтелар исти како Мориентес ке биде ако дојде, така да не треба.Керол е подобро да го имаме отколку Хунтелар. Волкот ич не го сакам , не ни требаат такви играчи. Афелај е многу добар играч според мене има добри предиспозиции , ,,школовано'' фудбалерче само да остане здраво. Се мислам дека на...
 3. AIKEN

  Фан Клуб: Ливерпул

  Biafran Jet Set што мислење имаш за Лукас Леива како играч ме интересира
 4. AIKEN

  Економски факултет (reloaded)

  Стандард изборни што се земаат се ТРГОВСКИ ПРАВО или АНГЛИСКИ ЈАЗИК 1. И двата се многу лесни големи шанси со малку учење да извадиш 9 или 10 (за положување само нема проблем). ДЕЛОВНА ЕТИКА -убер досаден , напамет учење не се разбира ништо ама пак имаш малку материјал . ОСНОВИ НА Е-БИЗНИС-...
 5. AIKEN

  Економски факултет (reloaded)

  Колку кредити по семестар може да се запишат. Нели имаше некое правило за студенти над 8,5 просек да можат да запишат повеке кредити во еден семестар. Ми остана еден од лани треба да го презапишам па се прашувам дали може 5 предмети да слушам, нели да не си истиснувам еден редовен за понатаму...
 6. AIKEN

  Економски факултет (reloaded)

  Ако не го пријавиш испитот онлајн , ке ти биде ли дозволено да го полагаш? Ме интересира за тоа што не ми е пријавен онлајн а последна шанса за положување ми е ова инаку ке треба да презапишувам
 7. AIKEN

  Дежурна Ординација! #2

  Имам расекотина над левото око( не е на очниот капак) која ми мине преку веѓа. Одделената кожа т.е. парче цело ми беше вратено назад, зашиено со конци. Докторот што ја правеше операцијата (зафатот) беше пластичен хирург. Сега ме интересира која е најдобрата опција за да остане што помалку лузна...
 8. AIKEN

  Челзи-Ливерпул, 20.11.2011 17.00h. недела, Стемфорд Бриџ

  Свака част за овоа. Невероватно е
 9. AIKEN

  Економски факултет (reloaded)

  Колеги има ли некој шо полагаше во амфитеатар 1 после економија на инвестиции? Ме интересира затоа шо заборавив дигитрон таму којшто не е мој и треба да го вратам. Не беше обичен од оние scientific марка casio. ако некој знае нешто нека ми каже. Кој предмет се полагаше после економија на...
 10. AIKEN

  Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

  Абе да ве потсетам напрајте некоа сликица, видео да видиме нешто. П.С. И најарно би било од утре да почнат да се бројат победи, нели ова е прв пат во форца па нека биде официјален почеток.;)
 11. AIKEN

  Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

  Океј пошто многу луѓе има ке прескокнам али следен пат идам, не ми е проблем за еднаш-два пати да не дојдам. Играм фудбал цело времо кога ке се укаже шанса, ама тука во Скопје ми е потешко да организирам за тоа што не сум од тука, па вака гледам добра шанса за едно редовно играње со вас барем...
 12. AIKEN

  Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

  Кој се ке доаѓа утре, да знам дали да идам и јас, нека каже некој.
 13. AIKEN

  Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

  Абе дај 3 екипи да направиме секако е последен термин ке играме повеке. Сеа знам дека се многу луѓе али ми се играе и мене така да не знам како да правиме.Гледам вие се знаете скоро сите и не ми е баш згодно да се пикам и да кажувам шо како али ако има место идам обавезно во четврток, и секој...
 14. AIKEN

  Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

  дефинитивно ке играм, ми се игра. (а како тоа да се пишам во листа). Има ли играчи што не се од Скопје, пошто јас не сум. (не дека има некаква врска али онака информативно):)
 15. AIKEN

  Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

  Ајде па нека се угоде:). Уште еднаш да го потврдам моето учество. И ај ако може некој да ми објасни кој со кој се во екипа, како ке биде доколку дојдат повеке луѓе? До сега кога сте се собирале отприлика колку луѓе иделе, се познавате ли меѓу себе, има ли некои членови што отскокнуваат со својот...
 16. AIKEN

  Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

  AIKEN , т.е. јас идам обавезно рачунајте на мене :)
 17. AIKEN

  Економски факултет (reloaded)

  Да не е споен понеделник со вторник пошто на некои факултети во понеделник ќе немаат предавања
 18. AIKEN

  Економски факултет (reloaded)

  Во понеделник дали ќе има предавања, знае ли некој?
 19. AIKEN

  Фан Клуб: Ливерпул

  Браќа супер утакмица, само пак нешто повредите не нервират.Лукас перфект и оп, на полувреме легна, до кога така ке биде, да се надеваме дека не е ништо. И ако Афелај стварно дојде.... охохохооо. Ке експлодира на Енфилд.
 20. AIKEN

  Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

  Очекувајте голема навала од момците надвор од Скопје што се, али тоа после 10-15 семтември ;)
На врв Bottom