Резултати од барањето

 1. NiceNaumoski

  Парфеми

  Дали некој декантира JPG Ultramale или има останато мала количина?
 2. NiceNaumoski

  Парфеми

  И јас му се мислам да го купам... Али викаат има понови слични на него а овој демек бил веќе застарен...
 3. NiceNaumoski

  Парфеми

  Денеска ќе одам и ќе видам лично ... :)
 4. NiceNaumoski

  Парфеми

  Здраво на сите! Ми треба парфем за периодов и во листата ми се Versace Dylan Blue и Versace Eros, Bleu de Chanel, Acqua di Gio и Dolce Gabbana light blue..кој би го препорачале за летниов период, кој е најдобар во смисла вложено-добиено и нормално со кој се добиваат комплименти
 5. NiceNaumoski

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  За овој буџет можеш да купиш половен велосипед со опрема од вселенски брод,би ти препорачал да ги избегнуваш овие марки како Polar,Max,Trinx затоа што нови велосипедисти го гледаат рамот,бојата и дизајнот(исто како мене кога почнав да возам) а останатата опрема ја занемаруваат.За 400 евра имаш...
 6. NiceNaumoski

  Помош за избор на лаптоп

  https://www.neptun.mk/categories/prenosni_kompjuteri/ASUS-X512DA-EJ077-R3-3200-4GB-256GB-SSD-VEGA3 Мислење ??
 7. NiceNaumoski

  Помош со хтмл вежба

  Од средно е изгледа,ја учам веб-дизајн на факс и работиме поопширно од ова погоре..
 8. NiceNaumoski

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Исто е се,мислам само дека ќе ти треба повеќе време да се навикнеш на UI-от,во почетокот беше малку поспор,му направив рестарт и сега си е во ред,а меморија незнам колку зафаќаше претходно...
 9. NiceNaumoski

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Јас го користам на 9ка и некако повеќе батеријата ми троши, а за позитивни работи немам некако коментар, Night модот можеби...
 10. NiceNaumoski

  Фудбалски/трансфер дискусии

 11. NiceNaumoski

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Дали има вистина во вестиве дека од денес е договорен Лампард за нов тренер на Челси?
 12. NiceNaumoski

  Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

  Дали некој можеби знае каде може да се најдат производи од house 99 брендот на Дејвид Бекам? Барам online ама нема достава за кај нас ...
 13. NiceNaumoski

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Папата Францис??
 14. NiceNaumoski

  Телекабел интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Не,знам за тоа дека немаат оптички,планот ми е да имам оптички нет од телекабел а некој основен со аналогна тв од кабелнет за кога не е стабилен нетот или е исклучен моментално.А дали телеком и телекабел на 31ви секој месец го успоруваат интернетот се додека не е платен? Ова се случува години...
 15. NiceNaumoski

  Телекабел интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  А дали можам да имам нет од Телекабел а тв од Кабелнет? Имаат еден пакет од 400 и нешто денари кабелнет за тв само и ако би ја зел оптиката од телекабел мислам оти би било добро combo ..
 16. NiceNaumoski

  Телекабел интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Здраво на сите !! Моментално сум на Кабелнет во Прилеп (дигитална и интернет) и при крај е договорот па сакам да се префрлам на Телекабел.Дали има некои пакети само за интернет значи без ТВ или пак само ТВ без интернет? Планот ми е да брз нет за IPTV и некој основен пакет за ТВ (за секој случај...
 17. NiceNaumoski

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Некој да објасни како се добиваат листите со канали? Има многу страници и незнам дали е некаде е објаснета постапката... Sent from my SM-J600FN using Tapatalk
 18. NiceNaumoski

  Увоз на половни возила

  Незнам оти не се разбираме...Значи има многу огласи од моделиве,мене ме интересираат давачките по пат,царина и слично... Sent from my SM-J600FN using Tapatalk
 19. NiceNaumoski

  Увоз на половни возила

  Како мислиш нема? Има премногу огласи со овие цени...
На врв Bottom