Резултати од барањето

 1. K

  Дежурна Ординација! #2

  Сакам нешто да споделам со вас..Последниве 3-4дена скоро секој час ми се моча и тоа неколку капки и на крај премногу ме боли кога ќе ми допре осеќам болка ме пецка на крај кога ќе завршам со мочање дури и понекогаш очите ќе ми се насолзат,дали знаете што може да ми биде?некоја бактерија нешто...
 2. K

  Здраво на сите! Сакам нешто да споделам со вас..Последниве 3-4дена скоро секој час ми се моча и...

  Здраво на сите! Сакам нешто да споделам со вас..Последниве 3-4дена скоро секој час ми се моча и тоа неколку капки и на крај премногу ме боли кога ќе ми допре осеќам болка ме пецка на крај кога ќе завршам со мочање дури и понекогаш очите ќе ми се насолзат,дали знаете што може да ми биде?некоја...
 3. K

  Микрогинон?некој се разбира во врска со тие апчиња за несакана бременост?

  Ќе полудам,но тоа апче норлево е едно? Како делува? Колку чини?
 4. K

  Микрогинон?некој се разбира во врска со тие апчиња за несакана бременост?

  Jас го Jас ги пијам затоа што дечко ми сврши на грешка во мене и за да не останам бремена ги пијам,морам..поши и се им десено и на моја другарка дечкои да сврши во неа и она ги пиеше 20 дена и сеа е се во ред со неа
 5. K

  Микрогинон?некој се разбира во врска со тие апчиња за несакана бременост?

  Во ред моја грешка но со дечко ми сме во сериозна врска не е таков клошар се се деси несакајќи...но таблетите помагаат и спречуваат бременост најмалу што сакам е да не останам бремена те молам кажи ми дали ќе помогнат?морам да излезам од овој проблем мора да помогне..18год имам офф...
 6. K

  Микрогинон?некој се разбира во врска со тие апчиња за несакана бременост?

  Знам,за се си во право,но немам 16години ,имам 17ипол сега ќе правам во Април 18,не е битно тоа сега битно дека дечко ми сврши во мене на грешка,и не смеат мојте да знаат затоа морам да се справам со ова некако...морамм..страв ми е,нема друг излез морам да ги пијам..многу се осеќам лошо...
 7. K

  Микрогинон?некој се разбира во врска со тие апчиња за несакана бременост?

  Добро бе полека малку не се испонашуај така прашав мислење и добив,готово. 1580058652 Неее,немам 16,17ипол имам сега во Април 18
 8. K

  Микрогинон?некој се разбира во врска со тие апчиња за несакана бременост?

  Не знам што да правам,ќе ги пијам морам,пошо сврши на грешка во мене и морам да ги пијам,можеби ризикувам но јас мислам дека не се страшни толку многу,пошо и моја другарка ги пиела 20дена и ништо не и е сеа, но мене во аптека жената ми рече да ги пијам 10дена пошо може да ми штети на здравјето и...
 9. K

  Микрогинон?некој се разбира во врска со тие апчиња за несакана бременост?

  Искрено сите тука се шалат,јас убаво прашав само за мислење не знам шо се филмаат,не се замарам хаха,иначе фала многу!
 10. K

  Микрогинон?некој се разбира во врска со тие апчиња за несакана бременост?

  Па јас знам како,само ме интересираше мислење од другите пошо не знам дали сите треба да ги испијам,дека во аптека ми рекој само 10 бидејќи се штетни за здравјето и за понатаму е мижно од овие апчиња да не може да се затрудни..o_O 1580053465 Во ред,фала ти!❤️
 11. K

  Микрогинон?некој се разбира во врска со тие апчиња за несакана бременост?

  Не ми дошло да зафрканција,побарав мислење дали некој/а се разбира..
 12. K

  Микрогинон?некој се разбира во врска со тие апчиња за несакана бременост?

  Нене,ги имам апчињата но внатре се 21 таблета па дали сите да ги испијам? Во аптека жената ми рече само 10 да испијам бидејќи штетно е да испијат сите,пошо дечко ми на грешка сврши во мене.помош ве молам 1580051843 Луѓе не сум машко,женско сум 1580051972
На врв Bottom