Резултати од барањето

  1. vlatkobond

    iPhone 3G S

    Излезе новиот iPhone 3G S.Ќе биде во изгледот ист како неговиот претходник но ќе биде 2 пати побрз.Исто така има и 3,2 мегапикселна камера и опција за снимање. http://www.apple.com/iphone/
На врв Bottom