Резултати од барањето

 1. Xhizors

  HoN-Heroes of Newerth

  ако има некој слободен бета клуч нека прати по ПП или нека каже од каде да најдам. Фала
 2. Xhizors

  Barclays Premier League 2009/2010

  дај боже да биде ко тотенхем али 5-2 е веќе
 3. Xhizors

  Најголемо дерби

  Најголемо дерби Вест Хам - Милвал, се среќаваат еднаш у 5 години ама тоа е џумбус!
 4. Xhizors

  MSN Messenger и се околу него

  neznam ama ova go simnav i ne raboti.... nekoj sovet pls? :)
 5. Xhizors

  MSN Messenger и се околу него

  moze nekoj da dade link od toa programceto so brise sve od msn?
 6. Xhizors

  Се имате ли онесвестено?

  eeeeh koa padnav na glava i koa dobiv potres na mozok sum bil onesvesten 10 sekundi i niso ne se sekjavam.Znaci sum se onesvestil! P.S. neam makedonska podrska vcera go preinstalirav PC-to
 7. Xhizors

  Омилен NBA кошаркар

  Ричард Хамилтон човекот е мајстор, може не е како Коби или Вејд да се куропеца и да брца по 30 коша на утакмица ама човекот има техника и игра тимски!
 8. Xhizors

  СЗО прогласи пандемија на свински грип! [Швајцарците пронајдоа вакцина!]

  Лееј сеа глеав на вести даваа таква мапа и Грција оп црвенка!! Ај у пм!Ојдовме :) ГГ :pos2:
 9. Xhizors

  Garena Општо

  Ае бе малце помош!
 10. Xhizors

  eRepublik

  Ве молам тука у Ирска ни војни има ни ништо а платата ми е 3 ИОН а карта е 30 е нема парееееее! Ах да 5 левел сум!
 11. Xhizors

  eRepublik

  Може ли некој да ми прати тикет за да дојдам во Романија зашо нема пари. Ник=Duci Данке!
 12. Xhizors

  eRepublik

  QQ неам пари да си купам тикет.. а дадов отказ.Сеа шо че праам?
 13. Xhizors

  eRepublik

  Someone pls!
 14. Xhizors

  eRepublik

  Динг!! 5 левел! сеа како да дојдам тамо у романија за да војувам?
 15. Xhizors

  eRepublik

  Фала за лебот..сеа сум 4 левел коа ке фатам 5 ке бидете известени :)
 16. Xhizors

  eRepublik

  Хммм братче тоа го напишав пред 2 дена па ако не ме банирале до сеа...ај нема веза, ако нејкеш да помогнеш немораш.
 17. Xhizors

  eRepublik

  1 нубие прашање?? Како да се преселам од Ирска во Романија (Подолија).
 18. Xhizors

  eRepublik

  Абе нишчо не ми можат :))) А у која држава сте сите вие да доам и ја??
 19. Xhizors

  eRepublik

  Еееј и ја играм ама ја се стаив у Ирска ако праиме еМакедонија контакт Duci
 20. Xhizors

  eRepublik

  Абе ја праам тамо од 0-0.99 ама не искачаат никакви работни места QQ..:cry: Едит: Се вработив ама сеа незнам како да јадам... си купив едно лепче и незнам како да го каснам и кога :)
На врв Bottom