Резултати од барањето

 1. Peja989

  Nudes

 2. Peja989

  НБА сезона 2019/2020

  Мене ми е кристално јасно ама и несподелување на социјални мрежи не значи дека не пратиме што се случува во животов. Јас на ФБ имам по 3-4 објави на година дена, не значи дека не глеам формула, кошарка или пак фудбал. Не значи дека не глеам ракомет кога има или пак не глеам филмови ебате. Многу...
 3. Peja989

  Nudes

  Не сфаќаат, не им е јасно или пак се прават глупи wowowow abe se ebe sigurno sta kurac. Ќе споделам еден статус од личност која ја имам на фб, паблик е истиов може и да го најдете ама ќе скријам име, презиме и слика. Очигледно многу луѓе не сфаќаат каква штета може да нанесе такво однесување и...
 4. Peja989

  НБА сезона 2019/2020

  Прееска возам низ гужва у ова мртвиов пренатрупан град и слушам на радио (Лајв мислам дека беше) и еден идиот умараше 5 минути, имаше рент, како некој што не постирал ништо на социјални мрежи за Коби пред тоа, денес пишувал и искажувал чувства дека му било жал. Абе ми дојде да најдам каде е и со...
 5. Peja989

  Nudes

  Ми доаѓа да повратам кога гледам дека има возрасни луѓе кои упорно и упорно бараат начин како да дојдат до таа група и да гледаат слики/видеа од малолетни девојки, гнаси одвратни, заслужувате само глава на менгеме да ви се стави. Сите нас не удира тестастерон у глава и сакаме да го пикнеме...
 6. Peja989

  НБА сезона 2019/2020

  Можеби мутаво ама ти си причината поради која што жолта (покрај црвена) ми е омилена боја, ти во дресот на Лејкерс.
 7. Peja989

  НБА сезона 2019/2020

  Гледам live на CBS, потврдуваат дека се 9 луѓе а не 5... 1580079928 Сега во живо се јави Меџик, не можеше да се собере човекот.
 8. Peja989

  FA & Capital One Cup

  Им даде веќе одмор на сениорите.
 9. Peja989

  Serie A 2019/2020

  @ManUtdChampions читај го тролејбус, сличен мелтдаун имаше и ти пред година ипол у ПЛ аххахаха
 10. Peja989

  Serie A 2019/2020

  Може ќе се извини па ќе му го поништат :toe:
 11. Peja989

  Premier League - Season 2019/2020

  Муабетот ми беше дека во клубов (а верувам и во многу други) ништо, апсолутно ништо не е оставено на случајност.
 12. Peja989

  Premier League - Season 2019/2020

  Препорачувам да одвоите 8 минути и да го изгледате видеово. Во конкретнава ситуација е за Ливерпул ама докажува до каде е отиден фудбалот и колку ние уствари само јадеме гомна по социјални мрежи и објаснуваме кој каде што како требал да изигра, претпоставуваме тактики и на крај паламудиме за тоа...
 13. Peja989

  Фан Клуб: Ливерпул

  Не сме биле во оваа ситуација, несвојствено ни е хахахаха
 14. Peja989

  Premier League - Season 2019/2020

  Ај овој што пролупал ама и Мелиса го силува со тредов.
 15. Peja989

  Фан Клуб: Ливерпул

  Сити до утакмицата со нас имаат двомеч со Реал Мадрид, Челзи, Јунајтед, Спарс и Лестер на гости а Барнли, Вест Хем и Арсенал дома. Далеку, далеееееку потежок распоред од нашиот.
 16. Peja989

  Premier League - Season 2019/2020

  Па добро, реално Ливерпул на ова ниво игра веќе втора сезона. Лани во ПЛ имаше еден пораз, два порази во куп (кога испадна) и два во ЛШ (Наполи и Барса). Годинава еден пораз во ЛШ (Наполи) и еден во лига куп (А.Вила со децата). Така да муабетот на пласибо ефектот не е на место и некако, убеден...
 17. Peja989

  Premier League - Season 2019/2020

  Конечно ти падна камен од срце и кажа дека сакаш Пул да пропадне а не да ми глумиш тука индиферентен као me boli kurac sto se desaa so pul, onaka mi e dali pul ili totnem kje osvoi LS seedno mi e hehheeuheuhue :D
 18. Peja989

  Premier League - Season 2019/2020

  Сам поцна да се цитираш ти ебам буталиот, те збрлавевме :D
 19. Peja989

  Premier League - Season 2019/2020

  Ние уште ти се смееме.
 20. Peja989

  Premier League - Season 2019/2020

  Друже, шефче, баце, батуле, муабетот ми беше дека екипата ви е полна просеци, ви беше тогаш, ви е и сега. Моментум беа тие 10тина добри утакмици коа сам ми се закачи тука и ми рече „ете, ти реков дека е до Жозе а не до тимот“ за после 2-3 утакмици па до ден денес да имаат relegation form. Ти...
На врв Bottom