Резултати од барањето

 1. Michi

  Ел Класико: Реал Мадрид - Барселона | 20.04.2011 | 21:00h | Местаља

  Ел Класико..... Судир на великаните, борба за тронот во Шпанија, мерак за очите..... Тоа е тоа луѓе, ова е 162 Ел Класико во Ла Лига, кое можеби нема да биде толку возбудливо знаејќи ја предноста на Барселона пред Реал, но сепак ке го има тој жар на ривалството меѓу овие два тима. Судија на...
 2. Michi

  Колку време не сте примиле инекција?

  Колку време не сте примиле инекција? Дали поради домашно лекување или поради тоа што ретко се разболувате?(Не се рачунаат вакцинации) Јас немам примено од многу одамна, можеби сум бил 3-4 оделение.
 3. Michi

  Цеца од Баница

  Гледам нема отворено тема за легендата од Баница која е позната низ цела Струмица, па решив да отворам вреди да се пишува за него. Иначе Цеца од Баница се вика Томе и е познат по тоа што пее песни низ Струмичките улици за некоја паричка а и за снимање клипчиња. Исто така е атрактивен на "стара...
На врв Bottom