Резултати од барањето

 1. DarkCore^

  Rap Skillz Macedonia

  Просто да не знае човек кај да ја смести темава дали во подфорум Музика или тука. ПС: Не дека нема добри бетлери, затоа ги постирав само овие видеа.
 2. DarkCore^

  Фрактура на скочен зглоб (скршен скочен зглоб)

  Пред една недела се здобив со скршеница на скочниот зглоб. Требаше да се оперирам, следниот ден отидов на операција, следниот ден после операцијата ме пуштија на домашно лекување. Ногата ми е во т.н лонгета пластична и има за стегање лепенки Операцијата беше успешна и имам 8 титаниумски...
 3. DarkCore^

  Кампања: Уживај во Македонија (Да живее Македонија)

  Подолго време бев во колебање дали да ја отворам темава, дечкиве се или тешки ентузијасти или кретени, едниот од нив дури и гостуваше на емисија поради документарниве видеа кој што повеќе се трагикомични, па ме интересира вие што мислите. Ќе издвојам неколку поинтересни видеа: 1:30 па натаму...
 4. DarkCore^

  MinecraftMK - Прв официјален македонски Minecraft сервер

  Да! Редно беше и ние да добиеме квалитетен сервер кој што не е хостан во homemade услови.. Се работи за сервер кој што е наменет за вас! features: платен сервер хостинг ( 20 слотови) платен хостинг за вебсајт и домејн ( MinecraftMK.com ) најнови и најдобри плагини на серверот. Нон-Стоп Онлајн...
 5. DarkCore^

  KGN Minecraft Server #1 (1.1.0) - отворен од 01.03.2012

  [01.03.2012] Здраво, после подолго време сведоци на разни проблеми при правењето на серверот конечно се се среди ( тоа се должи и на помошта која ја добив од одредени членови). Серверот ги содржи следниве плагини: iConomy Essentials Factions AdminChat Имаме и Hawk Tool такашто секое грифање...
 6. DarkCore^

  Hollywood Undead

  Hollywood Undead e Американски рап-рок бенд од Los Angeles, California. Зад себе имаат 2 Албума ( Swan Songs (2008) и American Tragedy (2011) ) Сите од бендот користат псевдоними и носат своја уникатна маска. Информации Жанр: Alternative rock, rap rock,rap metal, nu metal, hip hop Формиран...
 7. DarkCore^

  Кенгур ПауПау!

  Имаме нов македонски производ наречен Кенгур ако добро слушнав од Липково ни доаѓа.. еве што има да ни понуди Ако има некој да се пријави за менаџер да му биде.. нека пише пошто ваков талент ретко... ретко...! NOT!
 8. DarkCore^

  Fisнerмan's Friend

  Здраво дали лижете Fisнеrмan 's Friend. Meне многу ми се убави и затоа ги купувам секој ден! А вам. сигурно ви се познати
 9. DarkCore^

  Justin Bieber

  Здраво дечки наидов на искомплексирани тинајџерки во мојот живот па решив ова да го споделам со вас ! Незнам јас како пее па мора да ми кажете вие . и шо музика е ова. Јас не се разбирам вие кажете :smir: инаку убаво е типчето не е лошо! Justin Bieber
 10. DarkCore^

  Трка.!

  Еве нешто специјално за да ви го разубавам денот :pos2: Поздрав . http://mesto.com.mk/watch_video.php?v=ca88b54dd541cdd едит: извинете за линкот. морав .
 11. DarkCore^

  Соборениот Stealth во Југославија ( 1999г )

  Полковник Золтан Дани стоеше зад еден од најспектакуларните порази на американската авијација, соборувањето на стелтот F-117A во 1999-та. Тоа се случи само три дена по започнувањето на авионската офанзива врз Југославија освен еуфорија кај Србите ("Извините, нисмо знали да је невидљив")...
 12. DarkCore^

  Нов македонски WoW сервер!

  Здраво , За денеска имам да ви презентирам Многу добар ВоВ сервер кој потекнува од Македонја - Мои другари најдобри се креатори! Па доколку сакате да се приклучите и да се дружите со останатите Повелете..! Пач : 3.2.0 - ТБЦ , ВОТЛК .. - Нема лаг ИЧ! - BlizzLike со оглед на тоа што ако...
 13. DarkCore^

  Тагирање

  Таѓирање е игра во која треба да постирате пост во кој на пример Фликс = Фоторепортер Акси = Каталонец ( Геј ) =) АјсШутер = Македонец до коска! и тн.. ајде да ве слушнам вас!
 14. DarkCore^

  Игрa посветена на Tочкест

  За првпат направив мала игра посветена на точкест оваа игра е многу интересна видете... (точкест Нема Љутиш :pos2::pos2:) Контроли : Со лев клик на маус! :salut: Ај отидов да спијам Клик тука за данлоуд!
 15. DarkCore^

  За овој мора нова тема да се отвори =)

  Гледајте го педеров ... Боки 13 има КОНКУРЕНЦИЈА:uvo:
 16. DarkCore^

  Зашто Зидан доби Црвен картон во Финалето!? (заклучок)

  Eве што била целата приказна... Oд извори блиски до владата на Франција Е за една фризура бе... ц ц ц ц :)
 17. DarkCore^

  Мобилниот што перфектно ке ти стои!?

  Хахахх! Секакви може да се најде еве мене што ми падна! www.phonerator.com What's your perfect phone? Dusan Trajkovski! your ideal phone is.. a 1980\'s Phone Видете и вие! http://www.phonerator.com/en/
 18. DarkCore^

  Твоето омилено милениче!

  www.look4pet.com What's your ideal pet? Dusan Trajkovski your ideal animal companion is: a Goldfish Тоа ми падна на мене проверете вие :)
 19. DarkCore^

  Која ти е симпатија (одредувач)

  Можеби не е точно но вреди да се проба! И давајте СкринШутеви!:toe: http://www.someonesecret.com/en/ Оф топик: ОуМаЈГаД еве мене :) http://www.someonesecret.com/en/c/?v%5B%5D=Dusan&v%5B%5D=Trajkovski&g%5B%5D=1&Submit=Find+out%21
 20. DarkCore^

  Најдобриот форум во Македонија (видете сами)

  Ова е најдобриот форум у МК и се вика Кантер Страјк. Тој е направен од нашиот најдобар Администратор Мартин! Мислам дека форумот заслужува да биде награден за најдобар! Поздрав и Кис4е то Мартин! :pos2: http://www.createforum.com/martin/
На врв Bottom