Резултати од барањето

 1. Red

  Судењето на Pirate Bay

  Завчера беа хакнати повеќе хостинзи во Шведска од страна на неколку корисници на PirateBay поради тоа што не им се допаднала одлуката на судот. =D
 2. Red

  Кој е најдобар CS клан во светот?

  Не шири дезинформации. www.lemondogs.com
 3. Red

  Правиме филмови Кантер!

 4. Red

  Претставување на вашиот клан

  За тие што незнаат има нов македонски кајгана тим клик
 5. Red

  Проверете колку сте зависни од Counter Strike :)

  You answered yes to 18 of 43 questions. You are 42% addicted to Counterstrike. чудо. :pos:
 6. Red

  Counter-Strike Steam верзија

  :pos::pos::pos:
 7. Red

  Кајгана Кантер собиранки

  red nofear horror aragorn nindzaa mla ( pupursen ) со овој лајнап ќе играме на кгн купот утре т.е денес свеедно :)
 8. Red

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Само колку за известување турнирот 1он1 ќе се одржи оваа сабота што доаѓа јас нема да бидам тука така да за инфо и све остало обратете се кај новиот хед админ wot.
 9. Red

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Симни patch од тука
 10. Red

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Ќе се отклучи утре.
 11. Red

  Претставување на вашиот клан

  i da go smenat ti sigurno nema da igras..
 12. Red

  Претставување на вашиот клан

  WTF?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!:uvo::uvo::uvo::uvo::uvo:
 13. Red

  Кој е најдобар CS клан во Македонија?

  Te molam ne mi siri dezinformacii koa ni samiot neznaes.
 14. Red

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Се работи на новиот пач коа ќе искочи ќе бидете известени до тогаш пуцајте на кгн преку нонстим..
 15. Red

  Каков е интернетот на Телекабел, Теленет...

  Стави адсл или соло...Едино решение =/
 16. Red

  Кој е најдобар CS клан во Македонија?

  Инсомниа тим не постои али постои db2 = DONT BUMP TO bupa, l1nk, dzigi, moler, gimm
 17. Red

  A1 Net кабелски Интернет - генерална дискусија

  Кратко и јасно CABLETEL се шит така да не очекувај мн.
 18. Red

  Thomson ST780WL i

  Не ти го препорачувам Cabletel од причина што на почеток ќе имаш добар нет и све остало ќе ти се јават ќе те прашаат каков ти е нетот ќе кажеш добар е све супер и после коа ќе имаш проблеми ќе ти го стаат у ** ти го кажуем ова пошо сум ја корисник. Али свеедно како сакаш..
 19. Red

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  За у десна оружјето а у лева ножот не постои команда освен таа cl_lw ниту пак скрипта инаку постои за у десна ножот а за у лева оружјето кој сака нека пише cl_righthand -1
 20. Red

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Operator: последните подготовки за IPTV се во тек Operator: за жал ништо конкретно не можам да Ви кажам Operator: во секој случај, услугата ќе стартува набрзо, и секако во правец на овозможување најдобар можен квалитет, можно е да има и зголемување брзини и слично :):):):):):)
На врв Bottom