Резултати од барањето

 1. \m/arko

  Дискус-хернија(искуства и совети)

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=493234361016081&id=388330244839827 Ново во Неуро-Реха!!! Квантни Ласери сега и во Македонија: Висок степен на лечење на преку 150 различни заболувања без користење на медикаменти. Заболувања кои ги третираме: - Дерматолошки (ulcus cruris, egzema...
 2. \m/arko

  Дискус-хернија(искуства и совети)

  не би знаел јас да одговорам на тоа прашање
 3. \m/arko

  Дискус-хернија(искуства и совети)

  Незнам за вас но јас спасот го видов во квантните ласери.Десната нога не си ја чуствував како да не беше моја со количка ме носеа до тоалет.Примив 10 терапии и еве ме фала му на господ можам да се движам. Дечкото е професионалец во својата работа има специјализирано во Русија ординацијата му се...
 4. \m/arko

  Half Life - StoryLine

  не треси зелени молим вас
 5. \m/arko

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Не знам кај терам путка ли му мајчина. Ипак ми фалиш пак по малце.
 6. \m/arko

  Microsoft Lumia - Генерална дискусија

  Едно прашање. Имам Лумиа 650, го бива ли и зашо не? Шала на страна има моменти да закочи па да морам да вадам батерија а пали гаси и сл.
 7. \m/arko

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

  Со новово 8.1 заебаа работа со тоа што не може да се скролаат дугмињата туку само како дроп мени може... Иначе профи е со пијаното dial.
 8. \m/arko

  Што слушаме во моментот? (Читај правила)

 9. \m/arko

  Кајгана готвач vol. 132 [гласање: Брускети/потпечени лебчиња]

  На батево Годфела јако изгледаат.
 10. \m/arko

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  ДК Тука е Марче. Како помал те посетував почесто. Извини што ме нема толку време, дојдов да ти кажам дека ми фалиш <3
 11. \m/arko

  David Guetta @ Filip Vtori 05.06.2016

  Друже а да те прашам нешто. Што има везе дали е искомерцијализирана музиката? Ако е убава на слух не може да е лоша. Комерцијала не е еквивалентно на лоша музика. Дај не се прави паметен, не ми се верува дека уште такви како тебе постојат на форумов. Друже а да те прашам нешто. Што има везе...
 12. \m/arko

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Ако ти е доволно јак сними си и вин 10 па гајле ќе немаш. Ако ти е доволно јак сними си и вин 10 па гајле ќе немаш.
 13. \m/arko

  Кои серии моментално ги гледате?

  Agent Carter Marvel agents of SHIELD Daredevil Flash Arrow TBBT GoT Dominion Graceland Limitless Fear the walking dead Walking dead
 14. \m/arko

  Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

  Вест Компакт најсекси ми се
 15. \m/arko

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Ууууууу дада, игнорирај ме повеќе! Сакам така.
 16. \m/arko

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Почнува веќе сеедно да станува покрај толкава оддалеченост. За жал...
 17. \m/arko

  The Walking Dead

  Добра фора прават со серијава. Се е сталожито после стадото кога се раздели и онака следна епизода гледаш БУМ се дешаваат фрки во стил на GoT.Ти се плукнам у грдата, дебела лезбејка. Филм ми се скрши!
 18. \m/arko

  Помош, софтверски проблеми и совети

  проба друга верзија на драјверот да ставиш?
На врв Bottom