Резултати од барањето

 1. Mr.Deni

  Lycamobile Македонија

  Нема опција за донација од Лајкамобајл кон овие специјални броеви.
 2. Mr.Deni

  Lycamobile Македонија

  Vidi kako si zavedena vo Telekom.Dali si kirilica ili latinica.Za ovakvi raboti obavezno odbivaat taka da najcesto ovoj problem sum go imal so korisnici koj barale porting.
 3. Mr.Deni

  Lycamobile Македонија

  Na sajtot nivni ako primetis podole ima reklami na Makpetrol,Lukoil,Tobako,Ramstore i slicno.Tamu spores dogovor sekogas treba da ima pripejd SIM karticki i elektronska nadopolna bidejki hartieni vauceri vekje podolgo vreme nema.I na takvi mesta treba slobodno da si nadopolnis ili preku...
 4. Mr.Deni

  Lycamobile Македонија

  Najmala suma e 50den sto mozes da ja napolnis elektronski preku POS terminal ( za zal ovaa opcija ja nema na aplikacijata) Inace i tuka e okruglo posle ovaa suma znaci 50,100,200,300,500 i 1000den
 5. Mr.Deni

  Lycamobile Македонија

  Ne preku aplikacija da aktivira tuku preku SMS so kod soodveten za baraniot paket :)
 6. Mr.Deni

  Lycamobile Македонија

  Ne moze da iskoristis kredit na brojot za paketite online.
 7. Mr.Deni

  Lycamobile Македонија

  Pisi go kodot *186# i javi se i posle na porakata press 1 to confirm i toa e toa.
 8. Mr.Deni

  Lycamobile Македонија

  Земи празна картичка со нула денари и јави се во контакт центар да ти направат Sim Swap.За неколку саата ке ти биде префрлен стариот број на новата картичка.
 9. Mr.Deni

  Сакам да знам!

  Здраво.Ме интересира како иде процедура да се плати со Paypal.Треба да уплатам 155 долари со дебитна картичка ама ми викаат дека само Paypal можело.И ме интересира колку ке ми земат провизија за овие пари?
 10. Mr.Deni

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Здраво на сите.Една молба до поискусните и тие кој би можеле да ми помогнат да ми пратат некоја М3U листа за користење исклучиво за своја потреба без давање на други и слични ситуации.Ако има некој вишак однапред му се заблагодарувам :)
 11. Mr.Deni

  UEFA Champions League - Season 2022/23

  И те како ја смени.Ако не ја допреше со рака немаше да отиде кај Педри.
 12. Mr.Deni

  Скутерчиња: Се за и околу нив

  Друже нема генерално правило.Кога најмалку сум очекувал ме застанувале од никаде така да субјективно е тоа.Нормално повеќе шанси има да те застанат без кацига али и со кацига и нормално возење ме застанувале на рутински контроли. Така да опрема обавезно и А категорија за мотори над 50 кубика.
 13. Mr.Deni

  Сакам да знам!

  Сакам да знам дали има некој информации за возот Скопје Битола дали овие последни три недели се има расипано по пат со оглед дека сопругата пред месец дена заглави минимум 6 саата со мало дете по пат.Сака да иде до Битола деновиве па ме интересираше да не има некој инфо дали во скорешно време...
 14. Mr.Deni

  Албанија - место за одмор

  Плажа имаш колку сакаш и тоа диви песочни каде имаш доста приватни места за чадор и слично. А за местото со оглед дека Спиле е селце мало,не е препорачливо за луѓе што сакаат да шетаат во стилот на Драч или Саранда со шеталишта,фенси ресторани и слично. Јас бев пред 4 години последен пат и...
 15. Mr.Deni

  НБА сезона 2021/22

  Мислам дека за жал тоне бродот на Милвоки.Остај што нема подршка Јанис али и самиот он делува доста уморен (што е и нормално) за разлика од Бостон кај нив гледам повеќе жар плус и домашен терен.
 16. Mr.Deni

  НБА сезона 2021/22

  За среќа братот Фини Смит Џуниор е тука да ја спаси ситуацијата.Браво 8 тројки
 17. Mr.Deni

  Обложување на нет

  Здраво.Ај да објаснам најкратко колку што знам.Другар сака да направи withdrawal на пари од бет365 али како ми кажа он НЛБ и ХалкБанка не работеле со такви работи да пуштат пари од 365 во овие банки.Муабетот ми е.Дали може на другарот од бет365 да му ги пуштат парите во некоја друга банка кај...
 18. Mr.Deni

  Снукер

  Јас па чекав Саливен да го скрши рекордот на најмногу 100 од еден играч и реално после првиот ден и со таква игра очекував да го скрши и тој рекорд со оглед дека му фалеа само уште два.(Рекордот е 16 а вчера Саливен уште на крај на првиот ден имаше 15)Али па вториот ден особено во попладневната...
 19. Mr.Deni

  НБА сезона 2021/22

  Болат овакви порази особено па дома.
 20. Mr.Deni

  НБА сезона 2021/22

  Ке беше интересно за нас гледачите реално да изгледаме уште некоја утакмица али јбг тоа е тоа.
На врв Bottom