Резултати од барањето

 1. SimonA]

  Драга Кајгана

  Драгаааааааа од кога не сум ти пишала значи незнаеешшш, едвајј чекам да се раздении...да помине вечерва и се што се дешаваше во неааа..:D чекаммм НОВ денннннн
 2. SimonA]

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Да ти кажам дека ме повредуваш и не си свесенн и незнам веќе како да ти објаснаммм...неможеш сам да сфатишшш?? На крај ќе те отерам кај што не треба, ако не ми дадеш силна причина за спротивното:confused:
 3. SimonA]

  Барам смештај

  Дали некој ќе може да ми најде, т.е да се распраша или па познава некој што издава смештај во Струмица во куќа, соби... така нешо за 2 вечери по 400, 500 денари?! :) Благодарам однапред
 4. SimonA]

  Сонови, толкување на сонови

  3 пати по ред сонувам како едно исто девојче, ме фаќа за раце и ме трессее ме мава од ѕид и на секој сон на различен начин сака да ме повреди..:S
 5. SimonA]

  Хит на денот

 6. SimonA]

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Иам HTC Wilfire и неможам да си влезам у маркет пошо не ми прима ничив гугл акаунт...шо ми фали за да можам да си симињам апликации игри..?! :icon_lol:
 7. SimonA]

  Хит на денот

  <3
 8. SimonA]

  Вашата песна во овој момент

 9. SimonA]

  Драга Кајгана

  Драгаа мојаа, незнаеш колку одамна не сум ти пишала и да ти кажам ми зафали малкуу! јас си пишувам есеиии и ова ми е последен ден од месецов да се замарам со школооо :D а сега ќе спијамм драгааа. Добра нооооќ :love:
 10. SimonA]

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Плискаааа есејјј за: Дали има криза во општествените вредности кај младите во Македонија, колку е Македонија етичко морално општество и дали ги опфаќаме добрите обичаи од нашите предци? :D --- надополнето: 7 ноември 2012 во 01:44 --- тука имаш за ситее..јас исто денес праевв :D...
 11. SimonA]

  Вашата коса...

  Па зашо не ми расте се кинее и се пократка изглеа..:S
 12. SimonA]

  Вашата коса...

  Дајте некој совет..пошо секој ден ја пеглам косата малку ми е изретчена и искината на врвовите и не расте.. ме фаќа паника :S
 13. SimonA]

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Значи премногуу ми треба, до задутре текст на АНГЛИСКИ...На пример 2-3 приказни споени као во една или една приказна ама раскажувана од страна на некој од ликовите :D - Снежана, пинокио, пепелашка....такви некои
 14. SimonA]

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Ајј ако може некој..Семинарска на тема: Уреди кај кои се применува термоелектронска емисија! :) ..Благодарам однапред :D
 15. SimonA]

  Хит на денот

 16. SimonA]

  Драга Кајгана

  ..Драга, почнав малку да ги мразам луѓето, сватив дека за некој што сум потрошила многу љубов и внимание, уствари не ни го заслужил тоаа!! Изминатава недела СИТЕ по еднаш ме изнервираа, а тешко е некој мене МНОГУ да ме изнервира...Али ајј нема везе :/ Иначе добрата вест у целава приказна е...
 17. SimonA]

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  ...Сакам да ти кажам дека еден таксист ми рече да се откажам од тебе! У паво е, мислам дека треба да го послужам и него и сите околу мене :helou:
 18. SimonA]

  Драга Кајгана

  ..Драгаа моја. Со мајка ми ломм се напраив, незнаеш! Значи НИКОГАШ не сум се карала со нејзе како последниве 2 дена, али тоа е ај ќе помине...
 19. SimonA]

  Стихови од песни што би ги посветиле...

  Ме натера, да ги фрлам сите слики негови*, да расчистам со спомени да ги барам цели ноќи твојте чекори. Да копнеам, со денови.... Дозволи ми, да раскажам, дека сум те чувал ноќе в прегратки. Да излажам, да верувам... Се што сонам БАРЕМ ЕДНАШ да се оствари .:):pipi:
 20. SimonA]

  Што ќе правите кога ќе се исклучите од форум?

  .Ќе си гледам Велики брат!.:)))
На врв Bottom