Резултати од барањето

 1. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

 2. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Правилото во Италија е: секогаш кога е против Интер се што е со рака со суди
 3. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Заслужена победа на Јувентус и покрај сите проблеми со повреди и надвор од теренот. Уште еден доказ зошто е втор најдобар тим во Италија во моментов.
 4. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Може за Наполи отишол да навива :icon_lol: Да ги казнат ли?
 5. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Дај да видме како ги испичкаравте за случајот од 2016та?
 6. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Ќути ич не си
 7. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Трансфермаркет го определува. Еве доказ дека вреди 70 милки https://www.transfermarkt.us/nicolo-barella/profil/spieler/255942
 8. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Не треба, добро си е
 9. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  И интер е казнет за истава работа односно пумпање на цената на Сакатомо и уште 2 анонимуса од примавера во 2016. Казнети со 90.000 евра :icon_lol:
 10. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Ќе биде прогласено за невалидно ама сепак на Интер ќе му ја дадат титулата
 11. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Врти врти пак само Интер чист ;)
 12. Middle Distance Runner

  Фан Клуб: Јувентус

  Згрмеа Бивис и Батхед :icon_mrgr:
 13. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Серија А си плаче и моли за Конте у Јуве без ЛШ:icon_lol:
 14. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Седи раат, џабе трљаш руки
 15. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Буквално осудени за закон што не постои. Апасиеф ова го бута на Уставен. Лесно.
 16. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Прво му го донесоа првиот пораз на Наполи сезонава и му овозможија на Јувентус да се приближи до првото место, а денес изгубија бодови за уште повеќе да заостнат во однос на Јуве. :icon_lol: Шала на страна, Монца се јаки и очекував рутинска победа. Интер треба да се среќни со бодот кој ќе им...
 17. Middle Distance Runner

  Serie A 2022/2023

  Намерно јер така поише боли
 18. Middle Distance Runner

  Фан Клуб: Јувентус

  Па не е случајно што заврши во Рома
 19. Middle Distance Runner

  СП 2022 Катар - генерална дискусија

  100 години немаат освоено интернационален трофеј. Сите артефакти од цел свет ги имаат украдено, ама овој никако да го земат јер треба поштено да се заработи Све да им ебам :icon_mrgr:
 20. Middle Distance Runner

  СП 2022 Катар - генерална дискусија

  Леао не може сталка да претрча :tvg:
На врв Bottom