Резултати од барањето

 1. GavolRulz

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Би имал, ама пробај како што ти кажаа, не брзај. Сега ако фатиш да јадеш здраво, во калориски дефицит, со тежински тренинзи, нема да ти се верува за колку брзо ќе ти се преобликува телото, а кога тоа ќе запне, тогаш ќе убациш кардио. Изгуглај “rotacija uh realxm3forum” и фрли се на читање:)
 2. GavolRulz

  Заби и сѐ во врска со забите

  Имплантот како имплант се става внатре во коската да го имитира природниот корен на забот. Кажи што мислиш што се става врз имплантот за да го имитира природниот заб? :icon_lol:
 3. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Па Вилиан да не изиграваше голман со раце да брани, чист гол ќе беше е сеа ако не тепат со 2 играчи повеќе…
 4. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Не знам што е подобро за очиве мои.. да продолжам да гледам или да си истурам солна киселина?
 5. GavolRulz

  Градска Кафана

  Според муабетиве во воведниот пост на темава повеќе и прилега името "Селска Кооперација" него ли "Градска Кафана".
 6. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Па и Саутемптон се последни, ама…. :vrtioci:
 7. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Осеќам Спортинг, пак таму у курац негде, оди најди лет да те видам…
 8. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Знаев дека ќе биде Севиља, од истиот град се и Бетис. Севиља се наоѓа зад на Господ грбот, таму некаде кај Гибралтар, нема шанси авионски лет по разумна цена да се најде. Пишав тогаш кога ни се паднаа Бетис, ќе пишам и сега, ПРЕКУ СТОЈКО ОД ШПАНСКИВЕ ЕКИПИ :yid:
 9. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  А другите пак цутат на теренот, не можам да се одлучам кој од кој е подобар :pos:
 10. GavolRulz

  Бодибилдинг суплементи

  Браво, треба награда златен желудник да ти доделат :ROFLMAO: Јас стигнав до 300 мислам на дневно ниво, имав во план и повеќе, ама тоа беше мачење неколку дена. Не се дојадува, 100 грама на оброк (200г на ден) ми е макс...
 11. GavolRulz

  Бодибилдинг суплементи

  300-400 грама ориз го мериш сиров пред варење или варен?
 12. GavolRulz

  Value betting by RebelBetting

  Што се подразбира под "високи уплати"? Гледам просечна уплата ти е 19 евра, тоа да не го сметаат за висока уплата од бет365?
 13. GavolRulz

  Проституција

  :facepalm:
 14. GavolRulz

  Проституција

  Euro Girls Escort Изволте кој сака да се омрси
 15. GavolRulz

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Да, не сум јас “ска” манијак.
 16. GavolRulz

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Колку даваш?
 17. GavolRulz

  Premier League - Season 2022/23

  Ќе им купуваме на дечињата да се радуваат :anco:
 18. GavolRulz

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Реков јас, бела глава среќа носи :icon_mrgr: До мене е или Маласија многу слабо изигра, се што фати усра?
 19. GavolRulz

  Фудбалски вести

  Браво, треба да си горд на успехот на матичната ти држава :pos:
 20. GavolRulz

  Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

  Ова е фудбалска тема, ти си на другата ракрсница, па лево и ќе видиш од десната страна ти е темата што ја бараш.
На врв Bottom