Резултати од барањето

 1. Noorotic

  Фан Клуб: Рома

  озбилно ова или се зафркаваш?
 2. Noorotic

  Serie A 2012/2013

  Шобе за наполи навиваш?
 3. Noorotic

  Serie A 2012/2013

  гајле вие губите од самдорија
 4. Noorotic

  Serie A 2012/2013

  ај идете таму барајте стадиони за рентање немате стадион :pos:;)
 5. Noorotic

  Serie A 2012/2013

  а до 2005 додека Јуве освојуваше интер се бореше за 7мо место едно 20 години :pos:
 6. Noorotic

  Serie A 2012/2013

  не Сериа а и ЛШ само
 7. Noorotic

  Serie A 2012/2013

  Сите вкупно гледано ти ако сакаш теши се со одреден вид на титули ако немаш друга работа али сите заедно титули ... јадете фурни не губете време
 8. Noorotic

  Serie A 2012/2013

  уште треба леб да јадете дур да го стигнете Јуве ;), и интересно е демек милан и интер градски ривали а тука се здружуваат и двата против Јуве, али тоа е некој се бори за 7мо место некој за 2ро а Јуве е шампион
 9. Noorotic

  Serie A 2012/2013

  Според навивачите на интер и милан голот е неважечки имало офсајд и судијата е директен виновник за разултатот
 10. Noorotic

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  :pos::facepalm:
 11. Noorotic

  Барселона - Реал Мадрид [ЕЛ КЛАСИКО], четврток, 23.08, 22:30

  и? што напраи се продрибла сам себе и на пике и тотално неупотреблив центаршут даде, а Иниеста како на слалом ги претрчуваше па и асистираше за гол
 12. Noorotic

  Serie A 2012/2013

  Видал иначе го најдоа како највечи шизик у мало пошто ги праќа по семки многу
 13. Noorotic

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Колку не е точен коментарот, како роналдо да земал топка од средина ги претрчал 2-3ца и дал гол.... па Озил му ја нацрта топката на глава тоа ако не е супорт незнам што е
 14. Noorotic

  Serie A 2012/2013

  Сакате ли војска излеа играат
 15. Noorotic

  Барселона - Реал Мадрид [ЕЛ КЛАСИКО], четврток, 23.08, 22:30

  И од касиљас, ноер иста има поише ....
 16. Noorotic

  Барселона - Реал Мадрид [ЕЛ КЛАСИКО], четврток, 23.08, 22:30

  нема да испијеш така е, па тоа не е футбал за очи, футбал за очи е кога ке нема глумење нема груба игра не како у англија вчера у понеделникот кога оној го издрилба видич и видич во го влечеше за дрес а судијата нему даде ни жут тоа одма жут треба а не само фаул свири мислам влечење за дрес не...
 17. Noorotic

  Фан клуб: Милан

  у англија претеруваат досадни се не е тоа црвст футбал тоа е пичкарски, па у понеделникот кога играа евертон манчестар и еден од евертон поштено го издрибла на видич и овој од позади го влече за дрес како задња пичка и судијата само фаул досуди па минимум жут картон тоа требаше да е, и тоа ли е...
 18. Noorotic

  Фанови - Фернандо Јосе Торес Ханз

  седиште број 9, кој ред? на википедија ми бара карта за да влезам во челзи
 19. Noorotic

  PES ONLINE пријави - Кајгана лига!

  дечко на пс3 на 2012 наеш колку такмичари има, едно 100 пати поише него ова --- надополнето: 10 мај 2012 во 10:15 --- дечко на пс3 на 2012 наеш колку такмичари има, едно 100 пати поише него ова
 20. Noorotic

  Нови игри

  Реал беа во полуфинале пошто имаа прелесна група а во нокаут фази играа со апоел и сл. одма дојде јака екипа и се виде кој е кој, уефа купот е за порсечни екипи (може некоја појака да го освојува ако нема шанси за првество да освои) а манчестериве да сакаа можеа парче да направат таму али си се...
На врв Bottom