Резултати од барањето

 1. MacedonianSun

  Купување таблет компјутер

  Би сакал да купам таблет во вредност од 6.000 до 10.000 денари, да биде 8 инчен и да биде андроид. Ако можете да предложете некој модел зошто неможам да се одлучам. За играње игри, гледање филмови и слично, понекогаш и како навигација...
 2. MacedonianSun

  Купувам - продавам

  Ми треба преден браник за бмв е39, го барам оној од редизајнот, како на моделите од 2002. Нека ме контактира на ПП.
 3. MacedonianSun

  Бодибилдинг суплементи

  Некој да има користено Razor 8. Искуство со него, да ми каже повеќе за него...
 4. MacedonianSun

  Продавам, купувам, менувам...

  Ми треба матична плоча за Toshiba Satellite A200-1G2 , ако се наоѓа реплицирајте ми или во пп со цена ...
 5. MacedonianSun

  Бодибилдинг суплементи

  До вчера ми беше фазата на полнење, земав по 20г дневно, сега намалувам на 10г креатин, распределени по 5г. Инаку пијам протеин еднаш дневно само после тренинг, внесот друг за протеини го земам од храна. Глутамин пијам пред и после тренинг по 1 дозерка. Е сега на упатството на креатинот ми...
 6. MacedonianSun

  Бодибилдинг суплементи

  Како е најдобро да се користи креатин, кога поточно да се пие, дали насабајле-пред тренинг или пред тренинг-после тренинг. Инаку имам од BioTech 100% Creatine Monohydrate. И деновите во кои се одмара дали да се пие или не. Инаку го сврзав со глутамин и протеин. Дали исто така би било добро да се...
 7. MacedonianSun

  Помош за избор на лаптоп

  Ќе ве молам за совет за избор, се двоумам помеѓу два лаптопи, кои имаат иста цена, но само различен процесор, се другото е исто во перформансите освен марката. Се работи за Toshiba и Asus , цената на двата е 18.490 денари. Toshiba - Intel dualcore 2020М Asus - Intel core i3-3217U Најдов...
 8. MacedonianSun

  Huawei Ascend P6

  Го земав телефонот пред месец, уште кога испадна втората недела. Го чекав да дојде во Македонија, па одма го земав. На двегодишен договор околку 9650денари вкупно мислам излезе, на 12 рати во сметка секој месец ќе ми влегува рата. Многу сум задоволен од Хуавеј, имав и претходно исто од...
 9. MacedonianSun

  Кревети на спрат

  Еве ти кревети на спрат, но не се одвојуваат...Интересн дизајн и стандардна димензија.
 10. MacedonianSun

  Предлози и мислења за мебел

  18.600 денари. За повеќе информации каде и што и како, пм :) Димензии 250х180
 11. MacedonianSun

  Дали е успех или е неуспех да се замине во странство?

  Да, имаме. И тоа мој близок роднина, во преговори е со Сименс во моментот. Во моментот е на работа во Холандија и тоа на еден од најдобрите универзитети таму, ТУ Делфт. Може да прогуглаш малку за него ако те интересира повеќе за него.
 12. MacedonianSun

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Здраво момци, еве ме повторно по подолго време на темава... Се враќам во форма полека, па време е за суплементација Сакам да земам суплиментација т.е. протеин, сум одбрал два, но се двоумам..сакам да ми помогнете при изборот. Twinlab 100% Whey Protein Fuel Cholate или Dymatize Elite Whey...
 13. MacedonianSun

  Македонска фудбалска репрезентација

  Има многу да се каже за натпреварот но во врска со натпреварот јас ќе кажам дека едноставно немавме среќа. Момците изиграа баш супер, убави акции...само фалеше едно, мала среќа и убава завршница. Белгија изигра со прва брзина, на моменти ставаше во втора за постигнувањето на головите, но во...
 14. MacedonianSun

  Фан Клуб : Фени Индустри

  Роденденска прослава по повод 22 години постоење на “Лозари” Иако помина славењето, сепак да потсетам зошто гледам нема никој напишано.
 15. MacedonianSun

  Помош за избор на лаптоп

  Помош за избор на лаптоп од 20.000 до 25.000 денари. Предност би имале тие со подобра графичка.
 16. MacedonianSun

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Филип Лазаров :mad::tapp: :facepalm:
 17. MacedonianSun

  Сончев брег

  Значи тргнувам од Кавадарци и по блиску би ми било преку таа маршута, но изгледа ќе си одам преку Софија и директно на автопатот целото време ќе си бидам...вака гледам преку делот од Дупница до Ихтиман е целосно планински дел и по бавно ќе биде патувањето, а и патот велиш дека е лош, така да ќе...
 18. MacedonianSun

  Сончев брег

  Може ли некој да ми каже за патот...во план ми е да одам до Несебар, но преку граничниот премин кај Благоевград, па после Дупница>Самоков>Ихтиман и директно на автопатот(магистралата)..Па дали патот е соодветно одбележан и дали лесно би се снашол (дали минува низ населените места и градови) за...
 19. MacedonianSun

  Сончев брег

  Некое искуство некој да ми каже за Бугарија на море, поточно во Несебар и Сончев брег. Сакам да одам со кола за едно 10тина дена, па како е безбедноста за колата...има ли некакви ризици или тоа помина, има ли ризик за кражба на кола или нема. Повеќето или скоро сите хотели си имаат сопствен...
 20. MacedonianSun

  „Т’к-Так Фест“ ја собира македонската рок елита - 29-30.06.2012

  Супер, браво за организаторите... Конечно да се собере на едно место елитата на македонскиот рок . Присуството е задолжително :)
На врв Bottom