Резултати од барањето

 1. Бокле

  DotA 2

  Најјако е дека омни праи last hit
 2. Бокле

  Пазарете се тука!

  Колку иде HTC One V?
 3. Бокле

  Возачка А категорија

  Сеа ќе си ги извозиш часовите, а коа ќе си напуниш 18 години ќе полагаш тестови, полигон, градска.
 4. Бокле

  DotA 2

  Кој му треба дота 2 клуч нека пише инбокс :)
 5. Бокле

  Фан клуб: Милан

  Paris S.G. 3 - 0 Dynamo Kyiv 19' [1 - 0] Z. Ibrahimovic (pen.) 30' [2 - 0] T. Silva 32' [3 - 0] Alex AC Milan 0 - 0 Anderlecht
 6. Бокле

  HTC One V

  Дали може да се инсталира македонска поддршка на тастатурата на телефонов? Гледам има француски, шведски, грчки итн., а нема македонски...
 7. Бокле

  Fiat Barchetta

  Не знам дали воопшто и ќе најдеш барчета со тврд кров. Ова ама не сум сигурен... Иначе можеш да разгледаш и Fiat Coupe, слична е на барчетата, а и плус има тврд кров, зашто ко што гледам тоа ти е битна. Fiat Coupe Неколку понуди на mobile.de ...
 8. Бокле

  Нови возачки дозволи

  --- надополнето: Dec 1, 2011 5:46 PM --- Издавање итна возачка дозвола ТЕЛЕФОНСКОТО ЗАКАЖУВАЊЕ ПРЕКУ БЕСПЛАТНИОТ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ 0800 192 92 Е ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА СИТЕ АПЛИКАНТИ Итната возачка дозвола се издава 48 часа по поднесувањето на барањето за издавање на возачка дозвола. НАПОМЕНА: За...
 9. Бокле

  Кинеската донација од школски автобуси, предизвика лавина од незадоволство

  Дел од коментарите: -USA just like China. We give out huge foreign aids, billions in Iraq and Afgan, but we have kids hungry, people homeless, school in bad shape, debt, debt, debt!-at least china can look at the buses and see where the money went. we send money all over and have nothing to show...
 10. Бокле

  Да ви дадат 20.000 евра, каков бизнис би отвориле?

  Добро... Земи работи го тоа па кажи ми кога ќе напраиш пари колку чичко ти.
 11. Бокле

  Да ви дадат 20.000 евра, каков бизнис би отвориле?

  Ама знаеш која е разликата? Ти си слушнал т.е. ти кажувале, а ја ти кажувам од лично искуство. Не се обидувам да те предомислам или нешто, ама не е така лесно како што мислиш ти...
 12. Бокле

  Да ви дадат 20.000 евра, каков бизнис би отвориле?

  Да бе, пошо само тебе те чекаат да донесеш кола и да ја продадеш. Да беше така лесно продавањето кола сите до сеа ќе бевме милионери. Знаеш ли ти само колку многу коли се донесени. Иди прошетај по плацовите и ќе видиш. На крај краева тие 300-350 евра да ги чуваш од што ќе живееш ти после тоа, а...
 13. Бокле

  Супер коли низ Македонија

  ^ Темно плав ако не се лажам, со кола бев немав време да застанам :D
 14. Бокле

  Супер коли низ Македонија

  ^ Орце пијандурата, маалска легенда! :D Он: SLS AMG на Ленинова денеска, чешки таблици. Последнава недела дена го има низ Скопјево, али не сум имал прилика да го сликнам! :D
 15. Бокле

  Каква кола имате/сакате?

  Честито со здравје да си го возите! :)
 16. Бокле

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Фала, фала... :) Се снајдов.
 17. Бокле

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Ај ако можеш да ми дадеш линк од тоа зашто јас нигде не можам да го најдам тој распоред ^.^ ...
 18. Бокле

  СУГС Јосип Броз -Тито

  Ние лани бевме на оваа екскурзија (4та) и топ беше (Прага), али В нема да видите од Виена пошо е еден ден, а таму се стига у 7 ипол вечерта, а се трга у 9 ипол 10 ...
 19. Бокле

  Бургер Kинг доаѓа во Македонија

  400 ден. еден сендвич? Не фала ... Само што доби модерен европски лик, аеродромот Александар Велики уште побрзо доби и „модерни“ европски цени. Еден сендвич во популарниот фаст фуд ланец, „Бургер Кинг“ на скопскиот аеродром чини неверојатни 400 денари. Бидејќи никој од нашата екипа не можеше...
На врв Bottom