Резултати од барањето

 1. Hurin

  Честит 8. март - Интернационален ден на жената

  сречен ден чупиња
 2. Hurin

  Зборле

  Зборле 64 6/6 ⬜⬜⬜⬜ ⬜⬜⬜ ⬜⬜ ⬜⬜ ⬜⬜⬜ Играјте ЗБОРЛЕ https://zborle.mk Wordle 260 6/6 ⬛⬛⬛⬛ ⬛⬛⬛⬛ ⬛⬛⬛ ⬛ ⬛⬛
 3. Hurin

  Зборле

  Зборле 63 4/6 ⬜⬜⬜⬜ ⬜⬜⬜ ⬜ Играјте ЗБОРЛЕ https://zborle.mk Wordle 259 4/6 ⬛⬛⬛ ⬛⬛⬛ ⬛⬛
 4. Hurin

  Зборле

  Зборле 60 4/6 ⬜⬜ ⬜⬜ ⬜⬜ Играјте ЗБОРЛЕ https://zborle.mk Wordle 256 4/6 ⬛⬛⬛ ⬛ ⬛⬛
 5. Hurin

  Зборле

  Зборле 59 2/6 ⬜⬜ Играјте ЗБОРЛЕ https://zborle.mk Wordle 255 5/6 ⬛⬛⬛⬛ ⬛⬛⬛ ⬛⬛ ⬛
 6. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Имав еден познаник од факултетските денови. Не бевме исти смер а и тој беше една година поголем ама заедно патувавме со автобус и паѓаа муабети по патот. Пред неколку години човекот почина во сообраќајна несреќа. Денеска се потсетив на него бидејќи ми излезе на фб дека му е роденден. Вајлда и...
 7. Hurin

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Дали стварно Таљат рече дека апанажа е принципот на кој е изградена државата ?
 8. Hurin

  Прилеп и Мариово

  дали е rocket science еднаш да ги опраеа овие семафориве низ градот, значи 3 дена работат, 15 дена не работат, дали некој намерно ги гаси, дали нонстоп се дефектни појма неам шо се дешава.
 9. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Зборле and wordle sitting on a tree
 10. Hurin

  ИТ фирми и пракси во Скопје

  Имаше голем бум 2021 во scalefocus. Има некој таму да сподели импресии како му оди? Имаа голем влезен бонус па ме интересира како се снаоѓаат луѓето
 11. Hurin

  ATP тенис - општа дискусија

  Според Нолевциве не требало ни да се одржи турнирот бидејќи Џоковиќ не играл. Ниеден играч па ни Џоковиќ не е поголем од АО па ни од самиот тенис. турнирот си беше солиден и финалето си беше епско. Надал си освои заслужено. Глупости од типот мораш да го победиш на турнирот бла бла не постојат во...
 12. Hurin

  ATP тенис - општа дискусија

  Чекај сега ќе се запрашаат топлите тетки зошто човекот не умре досега од миокардитис како Александар Џамбазов шо иако имаше само 85 години умре од чудни околности.
 13. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Nole fans right now:
 14. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  За генерација шо со стројници му “местеа” мажи или жени некако многу самоуверено коментираат за дејтинг-лајфот на младиве
 15. Hurin

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  Francis “Let’s rassle” Ngannou
 16. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Втора година по ред короната не ограби од гледање тепачки за крстот :(
 17. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  сагата за Новак заврши, сега одиме да ја разоткриеме мистеријата за исчезнатиот хрват
 18. Hurin

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  ќе плати прави експерти во областа на медицината и ако сака ќе дознае точно бидејќи срцето му треба за да прави пари и кариера
 19. Hurin

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  вакциниран е де, факт е тоа. дали има каузација од вакцината или од ковидот то треба да се потруди сам да си открија бидејќи никој нема да му кажи.
 20. Hurin

  FA & Capital One Cup

  Gledav bez zvuk, sho imase na krajot nekoj prekin i gi trgnaa kamerite? Tepacki na tribini ili ?
На врв Bottom