Резултати од барањето

 1. Ilche

  Најекономично греење (затоплување)

  Kaj mene ja mestese Stevce, velis nema sumlja vo majstorot? vaka dobro si ja zavrse rabotata i kaj mene bese zafrknata montažata Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
 2. Ilche

  Најекономично греење (затоплување)

  Во продавница за авто делови така имаше напишано тој што ги фалеше мислам дека некој бафери за автомобил беа :) https://forum.kajgana.com/index.php?posts/8239616 Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
 3. Ilche

  Најекономично греење (затоплување)

  Јас користам 6 години Xiaomi и во целост се сложам со политиката на кинеските компании со цел на разоружување на конкуренцијата користејќи токму нивни камери, процесори, мемории изработени од нив во нивните фабрики во Кина и мислам дека сличноста на Грее со остатокот на кинеската комуникациска...
 4. Ilche

  Најекономично греење (затоплување)

  уште еден легендарен хахаха почекајте до Среда, чекам и јас монтажа има шанси за 2'ри кат хахах Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
 5. Ilche

  Најекономично греење (затоплување)

  Дали може инфо за овај модел на клима уред, фала многу гледам има Еуровент дали може инфо околу греењето HAIER TUNDRA GREEN 18 AS50TDDHRA-CL/1U50MEEFRA http://timcomputers.mk/product/bdb0105b Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
 6. Ilche

  Најекономично греење (затоплување)

  Колегата ми ја испофали DAIKIN FTXB50C/RXB50C http://timcomputers.mk/product/a1c10939 дали вреди и дали ја има некој на форумов, благодарам уште еднаш! Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
 7. Ilche

  Најекономично греење (затоплување)

  Здраво, може краток предлог за клима уред од изборот Fujitsu или Mitsubishi планирани околу 70000, некој да сподели лично или било како искуство, ФАЛА! Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
На врв Bottom