Резултати од барањето

 1. denibas77

  Физика

  Ти благодарам за помошта што сакаше да ми ја дадеш, ама јас ништо не сфатив[emoji85] ,ќе можеш да ми ги решиш ако имаш време,ако не ова ќе им го пратам па ваљда ќе се снајдат[emoji86] Sent from my iPad using Tapatalk
 2. denibas77

  Физика

  Може ли некој да ми помогне со две задачи по физика за основно школо, одамна завршив факултет и тоа економски не се сеќавам на ништо од физика Прва задача вели :На бетонски блок со маса од 12 тони што се влече по хоризонтална подлога дејствува сила од 54 N. V Втора задача е тежината на тело на...
 3. denibas77

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Која е песната што оди на почеток и крај на Петар за појадок на Метрополис радио деновиве?
 4. denibas77

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  има една француска рефренот е рандеву ,рандеву
 5. denibas77

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  На Метрополис радио ја даваат овие денови на секој сат наутро оди вака некако: stay with me cause you are all I need ,this ain't love I can clear see ,but wont you stay with me
 6. denibas77

  Каролина Гочева

  вези,вези и смеј ми се смеј(y)
 7. denibas77

  Ѕид на срамот

  Постов ми е за Magic sunflower seed,значи излупен сончоглед,го купував долго време пакетче од 100 гр (27 денари) ,сончогледот беше вкусен семето беше јадро,а на нив се префрлив откако подолго време го јадев сончогледот на Виталиа(25денари),на Magic сончогледот беше најскап ама и највкусен,пробав...
 8. denibas77

  Балкански X Factor

  име на песната која ја пееше дуетот, машко и женско беа
 9. denibas77

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Фала многу, функционира
 10. denibas77

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  токму ова ми е проблем, ресиверот или рутерот??,кажи каде е поточно пасвордот
 11. denibas77

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Имам HTC DESIRE C не знам како да се вклучам преку wi- fi на мојата домашна интернет врска (t-home),помош???
 12. denibas77

  Кој има најстар компјутер?

  А јас да прашам каде има еко отпад за да го однесам својот стар компјутер(Скопје)??
 13. denibas77

  Македонски претставници за Евросонг 2013 (Лозано и Есма Реџепова)

  Интервјуто настанало како резултат на нејзиното ќутење:tapp:
 14. denibas77

  Македонски претставници за Евросонг 2013 (Лозано и Есма Реџепова)

  Треба да се врати публиката да ја избере песната ,не верувам дека народот би избрал волку лоша песна
 15. denibas77

  Македонски претставници за Евросонг 2013 (Лозано и Есма Реџепова)

  А добро почна,првите 10 секунди додека не улета Есма во кадар,всушност знаев дека ќе биде лоша уште кога прочитав кој се автори,мислам неможе синот на Есма кој прави песни за нејзиниот тип на музика да знае како изгледа денешната светска музика,ова е ко за Есма да ја правел песната ,штета го...
 16. denibas77

  Каролина Гочева

  Интервју со Каролина: Забранив да ме прашуваат кога ќе се мажам Интервју со Каролина Гочева На само два дена пред спектакуларниот концерт на нашата пејачка Каролина Гочева во Универзална сала, екипата на БезПардон ѕирна во пробите за акустичниот концерт кои се одржуваат во спортскиот...
 17. denibas77

  Скопски фестивал (17 ноември 2012)

  преубава е песнава на Славе,не знаев дека е од Скопски фестивал, сега ја приметив во видеото
 18. denibas77

  Ортопедски влошки

  Фала многу,можеш да ми кажеш која е отприлика цената на ортопедските влошки
 19. denibas77

  Ортопедски влошки

  Што значи порано ,не работи веќе???
На врв Bottom